تاریخ انتشار : ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰
جالب است ۰
سخنگوی شرکت سایپا از فرایند شماره گذاری خودروهای تیبا،تیبا۲ و ساینا خبر داد.
فرایند شماره گذاری سه محصول سایپا از سرگرفته شد
به گزارش بیان ما؛ خاکی جوان با اشاره به تاخیر در تحویل خودرو‌های تیبا، تیبا ۲ و ساینا گفت: ۷ هزار دستگاه از خودرو‌های مذکور باقی مانده است که در مرحله بازدید سازمان استاندارد، شماره گذاری و تحویل هستند.
قاسم خاکی جوان گفت: از اوایل امسال و با توجه به عدم تمدید مجوز تولید این خودرو‌ها از سوی سازمان ملی استاندارد، شماره‌گذاری این خودرو‌ها متوقف شده بود که همین موضوع تحویل خودرو‌های تیبا، تیبا ۲ و ساینا را به تاخیر انداخته است.
به گفته او، قبل از اعلام سازمان ملی استاندارد حدود ۳۵ هزار دستگاه خودرو تیبا، تیبا ۲ و ساینا در تعهد سایپا قرار گرفته بود که خوشبختانه با مساعدت سازمان ملی استاندارد تا کنون برای ۲۸ هزار دستگاه از این خودرو‌ها مجوز صادر شده و در فرایند شماره گذاری و تحویل به مشتریان گرامی قرار گرفته است.
خاکی جوان خاطرنشان کرد: فرایند بازدید تعداد ۷ هزار دستگاه باقی مانده نیز از هفته گذشته توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد آغاز شده و این تعداد نیز به زودی برای شماره گذاری و تحویل آماده خواهند شد.
رییس اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی از مشتریان و خریداران خودرو‌های مذکور گفت: با شماره گذاری و تحویل ۷ هزار دستگاه باقیمانده تمام خودرو‌های تیبا، تیبا ۲ و ساینا که در تعهد سایپا بوده تحویل و دیگر این خودرو‌ها تولید نخواهند شد.
  short_url/vdci3zazrt1azy2.cbct.html
bayanema.ir/vdci3zazrt1azy2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین