تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶
جالب است ۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۵۴ قبضه انواع سلاح جنگی غیر مجاز در عملیات مأموران این فرماندهی در ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش بیان ما؛ سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در اجرای طرح شناسایی و برخورد با دارندگان سلاح های جنگی غیر مجاز بررسی موضوع در ۷۲ ساعت گذشته بصورت ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران ضمن شناسایی محل های نگهداری سلاح با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی از صحت اخبار اطمینان حاصل کرده و طی هماهنگی با مرجع قضائی به محل های مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به این که در بازرسی از محل های مورد نظر تعداد ۵۴ قبضه انواع سلاح جنگی کشف شد ادامه داد: داشتن سلاح غیرمجاز علاوه بر اینکه برابر قانون جرم بوده و طبق قانون برای دارندگان این سلاح ها مجازات تعیین شده، زمینه ساز بروز درگیری، قتل و نا امنی است که پلیس قاطعانه با حاملان و دارندگان این گونه سلاح ها برخورد می کند و از شهروندان می خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در این زمینه مراتب را بلافاصله از طریق تماس با شماره تلفن۱۱۰به پلیس اطلاع دهند
  short_url/vdcbf5b80rhb88p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbf5b80rhb88p.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین