تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۷
جالب است ۰
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از کمیسیون فرهنگی می خواهم که در رفع موانع صنعت نشر در نظام مند کردن فرایند نظارت محتوایی بر کتاب ها تسریع کنند، چرا که وقت فعالان این حوزه را گرفته است.
دستور قالیباف به کمیسیون فرهنگی درباره رفع مشکلات صنعت نشر
به گزارش بیان ما؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی نوبت صبح امروز سه شنبه (۲۴ آبان) ضمن بزرگداشت روز آیت الله علامه سیدمحمدحسین طباطبایی گفت: این عالم بزرگ یگانه آسمان حکمت و فلسفه بودند که امروز به همین مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابداری نام گذاری شده است.

وی ضمن تبریک و خسته نباشید این روز به تمام فعالان حوزه نشر و کتاب بیان کرد: از کمیسیون فرهنگی می خواهم که در رفع موانع صنعت نشر از موضوعاتی مانند توزیع عادلانه کاغذ که یکی از مشکلات این حوزه است تلاش کنند و در نظام مند کردن فرایند نظارت محتوایی بر کتاب ها تسریع کنند، چرا که وقت فعالان این حوزه را گرفته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنترل و برخورد با انحصارات در این حوزه به خصوص در توزیع کتاب و سهمیه نویسندگان در حوزه نشر توقعی است که فعالان مجموعه حوزه کتاب و نشر از مجلس شورای اسلامی دارند. short_url/vdcgxx9q7ak9qn4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgxx9q7ak9qn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما