کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سردار غلامرضا سلیمانی:

دشمنان توانایی جلوگیری از رشد ملت ایران را ندارند

28 آبان 1401 ساعت 20:23

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه دشمنان توانایی جلوگیری از رشد ملت ایران را ندارند گفت: گفتمان دشمن، لیبرال ـ دموکراسی بود که پوشالی بودنش برای مردم جهان نمایان شد، اما در جبهه انقلاب اسلامی گفتمان رهایی‌بخش با پرچمداری ملت بزرگ ایران قرار دارد.


به گزارش بیان ما؛ سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در آیین تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: گام دوم انقلاب اسلامی گامی در جهت بستر سازی برای ظهور حضرت حجت(عج) است و بسیج در این دوران به مانند گذشته از مردم، خدمت گذار مردم و برای مردم خواهد بود.
وی با بیان اینکه تصمیم امام(ره) عظیم الشان برای تشکیل بسیج یک تصمیم الهی و بزرگ بود، گفت: آثار و برکات این تصمیم در عرصه‌های مختلف به خصوص عرصه دفاع مقدس به خوبی نمایان شد. عرصه ای که دشمنان در برابر انقلاب اسلامی صف آرایی کردند، اما با حضور داوطلبانه مردم شکست بزرگی نصیب آنان شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: کشورهای مرتجع منطقه منابع ارزی و مالی این جنگ را تامین کرده بودند، اما حضور مردمی در کنار نیروهای مسلح باعث شد که این چالش بزرگ به یک فرصت تبدیل و از درون این چالش گفتمان مقاومت خلق شود.
سردار سلیمانی ضمن اشاره به اینکه یکی از اهداف امام راحل تشکیل بسیج جهان اسلام بود، تصریح کرد: از درون گفتمان مقاومت، جبهه مقاومت شکل گرفت و این جبهه پرچمدار جهان اسلام شد.
وی با بیان آنکه هدف دیگر امام راحل، نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی بود، خاطرنشان کرد: امروز این رژیم اشغالگر از ترس جبهه مقاومت، در حال دست و پا زدن و دیوار کشیدن در اطراف شهرک های خود است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان آنکه بزرگترین پیروزی جهان اسلام در گام دوم انقلاب اسلامی ساقط شدن  رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود، افزود: رژیم کودک کش صهیونیستی اکنون با این سوال مواجه است که آیا دوره ۸۰ ساله سوم به قدرت رسیدن آنان فرا خواهد رسید یا اینکه قبل از ۸۰ سالگی، دچار فروپاشی خواهند شد.

 
سردار سلیمانی با بیان اینکه امروز یک گفتمان در جهان در حال توسعه است و آن، گفتمان انقلاب اسلامی است، بیان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان پایداری و مقاومت در برابر تجاوز، اشغالگری، ظلم، کشتار، استعمار و غارت اموال کشورهای جهان اسلام و مردم دنیا است.
وی گفت: در دیگر سو، جبهه نظام سلطه قرار دارد، جبهه ای که دارای قدرت مادی و اقتصادی و دارای روحیه تجاوزگری و اشغالگری است اما آنان علی رغم شعارهای پر سر و صدایی که سر می‌دهند، گفتمانی برای عرضه به بشریت ندارند. آخرین گفتمان آنها، گفتمان لیبرال دموکراسی بود که پوشالی بودنش برای مردم جهان نمایان شد، اما در جبهه انقلاب اسلامی گفتمان رهایی بخش با پرچمداری ملت بزرگ ایران قرار دارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان، مطابق با سنت های الهی توانایی جلوگیری از رشد ملت ایران را ندارند، تاکید کرد: ان‌شاءلله پیروزی های بزرگی در انتظار ملت ایران خواهد بود.
 


کد مطلب: 112659

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/112659/دشمنان-توانایی-جلوگیری-رشد-ملت-ایران-ندارند

بيان ما
  https://www.bayanema.ir