تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱
جالب است ۰
اخیرا رئیس فدراسیون فوتبال دیداری با اینفانتینو داشت و در این جلسه درخواست های مهم فوتبال ایران را مطرح کرد.
درخواست مهم ایران از فیفا برای امنیت جانی و روانی تیم ملی در جام جهانی / واکنش فوری اینفانتینو بعد از جلسه با تاج
به گزارش بیان ما؛  بخشی از صحبت های روز گذشته اینفانتینو در مورد تیم ملی ایران بود که با واکنش های بسیاری همراه شد. احسان اصولی بود که اقدامات و برخورد فیفا با موضوع ایران را طبق عرف و قوانین مسابقات می داند و معتقد است که نه تنها در این جام بلکه در همه مسابقات باید یکسری قوانین رعایت شود. او همچنین توضیحاتی در خصوص دیدار اخیر تاج و اینفانتینو داد.
 
سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران در مورد اظهارات اخیر رئیس فیفا در ویژه برنامه جام جهانی گفت: این نشان داد که آقای اینفانتینو خیلی حرفه ای به موضوع نگاه کرد و موضعی که نشان داد متناسب با جایگاه او بود. یک سری فضاهای کوچک گاهی برخی را اسیر می کند. بالاترین مقام فیفا و فوتبال جهان در مورد موضوع این گونه صحبت می کند ولی برخی جسته گریخته حرف هایی می زنند و فکر می کنند که همه مردم دنیا همین چند نفر هستند.
او با اشاره به حمایت هواداران از تیم ملی ایران در محل برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ افزود: از فردا شب خواهید دید که ایرانی های هوادار تیم ملی چه کاری خواهند کرد و چه سنگ تمامی خواهند گذاشت.
 
اصولی از دیدار اخیر تاج و اینفانتینو صحبت کرده و در خصوص محتویات این دیدار تاکید کرد: مواضع آقای اینفانتینو بیان کننده حقیقت بود. فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد که طبق اصول و پرتکل ها، بچه های ما باید در یک فضایی باشند که امنیت جانی، روحی و روانی دارند. ما در این زمینه ورود کردیم و حق ملی ماست. آقای تاج در همین زمینه توضیحاتی به آقای اینفانتینو ارائه کردند و دیدید که اتفاقاتی رخ داد و یک مقدار جمع شد. در رده های پایین تر و ابعاد کوچک تر هم باید این موارد رعایت شود.
  short_url/vdcaiun6049n6i1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcaiun6049n6i1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین