تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷
جالب است ۰
وزیر ورزش و جوانان گفت: در این دوره از جام جهانی نه تنها به صعود تیم ملی ایران امیدوارم، بلکه به کیفیت بالای تیم ملی امید دارم.
سجادی: به صعود از دور گروهی جام جهانی خیلی امیدواریم/ تمام توان‌مان را برای آماده‌سازی تیم ملی گذاشتیم
به گزارش بیان ما؛ سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان پیرامون سفری که امروز به محل برگزاری جام جهانی کرده، اظهار داشت: برای حضور کنار تیم به قطر آمده‌ام تا بتوانم در مراسم افتتاحیه جام جهانی نیز حضور داشته باشم. آقای رئیسی به عنوان رئیس‌جمهور به مراسم دعوت شده بودند اما بنده به عنوان نماینده ایشان به قطر آمدم. به عنوان نماینده دولت جمهوری اسلامی ایران در مراسم هستیم و خیلی امیدوارم که بتوانیم نتیجه بگیریم.
وی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران عنوان داشت: در این دوره از جام جهانی نه تنها به صعود تیم ملی ایران امیدوارم، بلکه به کیفیت بالای تیم ملی امید دارم. این دوره با دوره‌های قبلی متفاوت است چون در میانه فصل باشگاهی برگزار شده؛ به هر حال شرایط سختی وجود دارد. ۲ تیم ملی عربستان و قطر شرایط متفاوتی داشتند چون توانستند زودتر لیگ‌های خود را تعطیل کنند اما بقیه تیم‌ها لژیونر داشتند و ما هم نتوانستیم زمان زیادی کنار هم داشته باشیم.
وزیر ورزش و جوانان راجع به وضعیت سردار آزمون تأکید داشت: کی‌روش درمورد سردار یک کار حرفه‌ای انجام داد؛ به دلیل آسیب دیدگی‌اش یک فیزیوتراپ برای او به آلمان فرستاد که در ادامه این فیزیوتراپ برگشت و جای خودش را به بدنساز تیم ملی داد و با همین بدنساز هم به دوحه قطر آمد. این از کارهای خوبی بود که کی‌روش در حد بضاعت و توانش برای آزمون رقم زد.
او در مورد حمایت‌هایی که از تیم ملی شده، تصریح داشت: فوتبال کشور در چند ماه اخیر مقداری فراز و فرود را پشت سر گذاشت اما پس از انتخابات شهریور تمام تلاش‌ ما این بود انسجام به ساختار فدراسیون بازگردد. اقدامات حمایتی را در دولت انجام دادیم و شخص رئیس جمهور هم حمایت کرد. اعضای هیأت دولت نیز پیگیر مسئله تیم ملی بودند و با در نظر گرفتن انصاف، همه علاقه‌مند بودند بهترین اتفاق بیفتد. ما هم تابع نظرات فنی ‌کی‌روش و کادرفنی‌اش بودیم.
سجادی در ادامه اذعان داشت: اولین بازی تدارکاتی را کانادا لغو کرد، سپس با الجزایر بازی کردیم و در ادامه اردوی اتریش را داشتیم که با سنگال و اروگوئه بازی کردیم. در پایان هم با نیکاراگوئه و تونس بازی تمرینی و دوستانه داشتیم. از نهایت توان در این زمینه استفاده کردیم تا تکلیفی روی زمین نماند. من چند ساعت پیش آخرین گزارش از تیم ملی ایران گرفتم که حاکی از نظم و انضباط بدون مصدومیت اعضای تیم بوده.
وی در پایان گفت: دوست دارم بازی بعدی را هم ببینم اما شاید به تهران بیایم و بازگردم. این بستگی به شرایطی دارد که پیش می‌آید. حجم کار در تهران بالاست و به ما هم امر کرده‌اند سفر اعضای هیات دولت در کمترین زمان ممکن باشد. با توجه به شرایط خاص، باید دید شرایط زمانی چگونه اقتضا می‌کند. احتمال دارد بمانم اما احتمال زیاد این است به تهران بیایم و بار دیگر به قطر بازگردم.
  short_url/vdcfc0dyxw6dyva.igiw.html
bayanema.ir/vdcfc0dyxw6dyva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین