تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹
جالب است ۰
سرمربی تیم ملی ایران در نشست مطبوعاتی پس از بازی مقابل انگلیس حاضر شد.
واکنش تند کی‌روش خطاب به هواداران؛ با این وضعیت در خانه بمانید!
به گزارش بیان ما؛  کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست ۶ بر ۲ تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس بلافاصله پس از پایان مسابقه درباره نتیجه کسب شده گفت: ما تا آخرین توان جنگیدیم و شجاع بودیم. آن چه در توان داشتیم را در زمین پیاده کردیم هنوز چیزی تمام نشده و ما دو بازی دیگر در جام جهانی داریم و تلاش می‌کنیم که با موفقیت آن‌ها را پشت سر بگذاریم.

کی‌روش همچنین در نشست خبری بعد از این دیدار درباره احساسش بعد از اتمام این بازی مهم گفت: نظرم ساده و عملی است. در نیمه اول، بازی تمام شده بود. تنها هدفی که برای تیم ما مانده بود این بود که بتوانیم متحد و شجاع باشیم و تا جایی که می‌توانیم بجنگیم و فوتبال را مفتخر کنیم. این لحظات بد این اجازه را به ما داد که از ابتدا در سطح بالایی بازی کنیم.

او سپس با تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش گفت: همه بازیکنان خیلی خوب بازی کردند. بازیکنان ما تجربه انگلیسی‌ها را نداشتند. امروز چیزهای زیادی از تیم ملی انگلیس یاد گرفتیم و نتیجه‌گیری می‌کنم که تیم ملی ما اکنون با شرایط بهتری آماده بازی بعدی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد در غیاب سه ساله او، تیم ملی ایران لطمه‌های زیادی خورده است و از طرفی او چه کارهایی برای بازسازی دوباره تیم انجام خواهد داد؟ گفت: همانطور که گفتم، الان خیلی بهتر از قبل آماده بازی با ولز هستیم. رقابت در سطح بالایی است و همه چیز آماده است که کارمان را انجام دهیم و سعی می‌کنیم بازی بعد را ببریم. همیشه همینطور است. باید درس هایی را بیاموزیم و تمرکز کامل داشته باشیم و هیج موضوعی در اطراف تیم نباشد. مهم این است که بدانیم چه چیزهایی رخ داده و چه چیزهایی باید یاد بگیریم.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که ایران در هفته‌های اخیر چه پیشرفتی داشته است گفت: "ما باید در بازی حضور داشته باشیم و خودمان را نشان دهیم. با وجود تمام مشکلاتی که بازیکنان دارند و تمرکز کردن بسیار سخت است. مطمئنم بعد از این شکست قوی تر خواهیم شد؛ در فوتبال این مسئله است که اهمیت دارد.

ما به اینجا آمدیم که بازی کنیم اما این تنها چیزی نیست که در حال تجربه کردن آن هستیم. ما به هوادارانی احتیاج داریم که حمایت آنها فقط در هنگام پیروزی نیست. آن طرفداران که اینگونه هستند بهتر است در خانه بمانند." short_url/vdcba5b89rhb8zp.uiur.html
bayanema.ir/vdcba5b89rhb8zp.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین