تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸
جالب است ۰
رئیس‌جمهوری در گفتگو با همتای قزاقستانی خود گفت: روابط تهران-آستانه همواره رو به پیشرفت بوده و امیدوارم تعاملات و مناسبات دو کشور بیش از پیش تحکیم شود.
مکالمه تلفنی روسای جمهور ایران و قزاقستان
به گزارش بیان ما؛ سیدابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در گفتگوی تلفنی با «قاسم ژومارت توکایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان، با تبریک انتخاب مجدد او در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: روابط تهران-آستانه همواره رو به پیشرفت بوده و امیدوارم تعاملات و مناسبات دو کشور در دوره جدید ریاست جمهوری جنابعالی بیش از پیش تحکیم شود.
رئیس‌جمهوری با اشاره به توافقات خوب حاصل شده در دیدار‌های متعدد روسای جمهور دو کشور گفت: هجدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های تهران-آستانه در آینده نزدیک برگزار خواهد شد که می‌تواند نتایج مفید و موثری در جهت اجرای توافقات فیمابین و ارتقای سطح روابط دو کشور به ویژه در عرصه اقتصادی داشته باشد.
«قاسم ژومارت توکایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان، نیز در این مکالمه تلفنی با تشکر از حسن نظر رئیسی به قزاقستان تاکید کرد: ایران همسایه و دوست صمیمی قزاقستان است و دو کشور ظرفیت‌ها و زمینه‌های زیادی برای گسترش همکاری‌های دوجانبه و منطقه‌ای دارند.
رئیس‌جمهوری قزاقستان تصریح کرد: به مقامات دولت متبوعش دستور داده برای تقویت و تعمیق روابط دو کشور به ویژه در زمینه اقتصادی همکاری حداکثری را داشته باشند.
  short_url/vdcg3x9qxak9qu4.rpra.html
bayanema.ir/vdcg3x9qxak9qu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین