تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱
جالب است ۰
تصاویری در رسانه‌ها و شبکه‌های جهانی بازنشر شده که نشان می‌دهد خبرنگاران رژیم صهیونیستی در جام جهانی قطر از سوی هواداران عرب بایکوت شده‌اند.
به گزارش بیان ما؛ رسانه‌های جهان در حال انتشار تصاویر و فیلم‌هایی از خبرنگاران رژیم صهیونیستی در قطر هستند که هواداران عرب تمایلی به گفت‌وگو با آن‌ها ندارند.

خبرگزاری آمریکایی «رویترز» به نقل از خبرنگار شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد که این خبرنگار صهیونیست از سوی دو هوادار سعودی، یک شهروند قطری و سه هوادار لبنانی مورد بی‌اعتنایی قرار گرفته است.

 

قطر در ایام جام‌جهانی اجازه پرواز مستقیم از تل‌آویو به فرودگاه‌های این کشور را داده است؛ گفته می‌شود در حال حاضر بین ۱۰ تا ۲۰ هزار اسرائیلی در کشور قطر حضور دارند.

حضور خبرنگاران رژیم صهیونیستی و دیگر شهرک‌نشینان صهیونیست بشدت مورد انتقاد شهروندان قطر و دیگر هواداران عرب زبان شده است.

قبل از آغاز مسابقات جام جهانی، مقامات تل‌آویو درخواست داده بودند تا دولت قطر اجازه ایجاد دفتری در دوحه را برای رسیدگی به مطالبات شهرک‌نشینان بدهد؛ درخواستی که میزبان جام جهانی آن را رد کرد.

پیش‌تر رسانه‌های رژیم صهیونیستی از مخالفت قطر با همکاری با شرکت‌های ارتباطات سیار این رژیم در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ و شکایت این رژیم به فیفا خبر داده بودند. short_url/vdccmiqsm2bqsm8.ala2.html
bayanema.ir/vdccmiqsm2bqsm8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین