تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲
جالب است ۰
رئیس جمهور با بیان اینکه جوانان ایران اسلامی در مقابله با دشمن هیچ‌گاه میدان را خالی نمی‌کنند، گفت: امروز همه باید ترفندهای دشمن را بشناسیم و از نظام اسلامی محفاظت کنیم.
جوانان ایران اسلامی در مقابله با دشمن هیچ‌گاه میدان را خالی نمی‌کنند
به گزارش بیان ما؛  آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در شورای اداری شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه مشکلات و مسائل این شهرستان علی رغم عدم حضور در منطقه از سوی مسئولان پیگیری شده است، اظهار داشت:  خداوند متعال را شاکریم که توفیق داد در جمع مردم اسلامشهر باشیم؛ باید زودتر از اینها به خدمت مردم شهرستان اسلامشهر می‌رسیدیم. گام‌هایی در جهت رفع مشکلات برداشته شده است. شاید تلاش مدیران محترم در سال آتی بتوانند گزارش خوبی را خدمت مردم اسلامشهر ارائه د‌هند. این منطقه برای توسعه به تلاش مضاعف نیاز دارد و به همین امروز در اینجا حضور یافتم تا از نزدیک در جریان مشکلات قرار گیرم.

وی با بیان اینکه مردمان این منطقه به انقلاب اسلامی وفادارند، افزود: تقدیم یک هزار شهید سند افتخاری برای اسلامشهر است. مردمان این منطقه وفادارند و دلیل صدق این مسئله 1000 شهدی است که این منطقه تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس جمهور با بیان اینکه فرهنگ و آداب و رسوم و داشته‌های فرهنگی ما سرمایه بزرگی برای جوانان است، تصریح کرد: ‌اساس و قدرت و اقتدار نظام مردم و جوانانی هستند که حاضر‌ند مسئولیت بپذیرند و میدان را خالی نمی‌کنند و این مهم‌ترین مولفه قدرت است. دلیل اینکه دشمنان در 43 سال موفق نبودند حضور مردم در صحنه بوده است.

وی با بیان اینکه اگر مرزبانان فرهنگی و مراکز علمی و فرهنگی وظیفه خود را نسبت به هجوم بیگانگان انجام می‌‌دادند امروز شاهد بعضی مشکلات نبودیم، ادامه داد: ‌امروز باید مراقبت شود دشمن این اعتقادات و سرمایه‌های عظیم فرهنگی در بین اقوام مختلف و اشتراکات فرهنگی را دچار خدشه نکند‌؛ مقام معظم رهبری فرمودند هر کسی ایران‌دوست است باید ایجاد امید کند و هرکسی ایجاد یاس کرد ایران‌دوست نیست. مدیران در صف مقدم ایجاد امید هستند که این ایجاد امید در عمل است تا مردم احساس کنند گره‌ها از کارشان گشوده می‌شود. امروز کار مدیران باید مضاعف شود.

رئیس جمهور با انتقاد از اینکه چرا باید احداث بیمارستان اسلامشهر 14 سال طول بکشد، اضافه کرد: ‌امروز با کار جهادی و سه شیفته در حال اجرای این پروژه هستند و نوید این داده شده تا آخر سال فاز اول آن افتتاح ‌شود. از متروی اسلامشهر نیز بازدید کردیم و سه راه برای حل مشکلات آن بیان شد که هر سه راه باید برای آن اعمال شود ضمن آنکه ما باید کارخانه‌ها و کارگاه‌های نیمه تعطیل را نیز به گردش درآوریم.

رئیسی با برشمردن اهمیت بندر خشک در این شهرستان برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال تاکید کرد: ما باید بیکار در شهرستان اسلامشهر نداشته باشیم که یکی از جاها برای ایجاد اشتغال همین بندر خشک است لذا ‌ظرف دو ماه باید بندر خشک راه‌اندازی شود و در گام نخست زمینه ایجاد  5 هزار شغل در منطقه بسیار مهم است و باید تا 20 هزار نفر نیز افزایش یابد. short_url/vdci5razwt1azv2.cbct.html
bayanema.ir/vdci5razwt1azv2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین