تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۸
جالب است ۰
تیم ژاپن در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با ضربات پنالتی مغلوب کرواسی شد و از رسیدن دور بعدی بازماند.
به گزارش بیان ما؛  تیم‌های ژاپن و کرواسی در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رفتند که شطرنجی‌پوشان کروات موفق شد در ضربات پنالتی از سد سامورایی‌ها جام جهانی عبور کند و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.
تیم ژاپن مانند بازی دور گروهی نمایش خیره‌کننده‌ای داشت و حتی زودتر از حریف قدرتمند به گل اول رسید و تیم برتر نیمه نخست بود اما تیم کرواسی در نیمه دوم با زدن گل تساوی رویای ژاپنی‌ها را برای صعود به دور بعدی نیمه‌تمام گذاشت.
تلاش دو تیم در وقت‌های قانونی و همینطور وقت‌های اضافه فایده‌ای نداشت تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.
ژاپنی‌ها در نهایت عملکرد خوبی در این ضربات نداشتند و از ۴ پنالتی ۳تا را خراب کردند اما در مقابل کروات‌ها از مجموع ۴ پنالتی ۳تا را تبدیل به گل کردند تا تیم صعودکننده به دور یک چهارم نهایی باشند.
هوداران ژاپنی بعد از شکست تیم کشورشان بسیار ناراحت بودند و اشک می‌ریختند اما تصویری بعد از بازی منتشر شد که هواداران و جام جهانی را کاملا تحت تاثیر قرار داد.
تصویر اشک‌ها و ناراحتی شدید نظافتچی‌های قطری پس از حذف ژاپن توسط عکاسان جام جهانی شکار شد تا یکی دیگر قاب‌های به یادماندنی بازی‌های جام جهانی در خاطره فوتبالدوستان باقی بماند.
تماشاگران ژاپنی‌ در مرحله گروهی پس از اتمام بازی‌های ژاپن شروع به نظافت ورزشگاه می‌کردند که این کار آنها باعث تعجب مسئولان قطری شده بود و بازتاب زیادی هم در رسانه‌های ورزشی داشت.
تصویری تکان دهنده از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر | گریه های مشترک مردم دو کشور
  short_url/vdcbffb8arhb85p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbffb8arhb85p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین