تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹
جالب است ۰
تیم ملی کشتی آزاد کشورمان همچنان در انتظار صدور ویزا برای حضور در رقابت‌های جام جهانی آمریکا است.
ساعات حساس برای تیم ملی کشتی آزاد/ آمریکا باز هم ناجوانمردانه با ایران تا کرد
به گزارش بیان ما؛  تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در روزهای اخیر با مشکل صدور ویزا مواجه شده است و تا به امروز هم هنوز سفارت آمریکا در امارات به نماینده فدراسیون کشتی ایران در این کشور جوابی نداده است. تیم ملی در این ساعات، شرایط حساس خود را می گذراند، چرا که ملی پوشان در تب و تاب رفتن یا نرفتن به مسابقات جام جهانی 2022 هستند. این استرس قطعا در روحیه بازیکنان تأثیر خواهد گذاشت و از همه مهم تر این است که اگر ویزای تیم ملی کشتی کشورمان هم صادر شود، دیر به محل برگزاری مسابقات می رسند و برای مسابقات شرایط ایده آلی نخواهند داشت. 
آمریکا سال گذشته هم با توجه به دعوت رسمی خود ویزای چند کشتی‌گیر را صادر نکرد تا فدراسیون هم سفر به آمریکا را لغو کند. موضوعی که باید به آن توجه کنیم این است که سال گذشته آمریکا ایران را برای دیدار های دوستانه و اردوی مشترک به آمریکا دعوت کرده بود، اما امروز ایران باید در یک تورنمنت بین المللی رسمی شرکت کند.
طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی میزبان موظف است تا ویزای تیم‌های حاضر در این رقابت ها را صادر کند که تا به امروز این اتفاق نیافتاده است.
آمریکایی ها با این کار چالش ناجوانمردانه‌ای را برای تیم ملی کشتی آزاد ایران ایجاد کردند و در واقع برای نتیجه گرفتن در این رقابت‌ها مبارزه نابرابر را انتخاب کردند تا بتوانند پیروز میدان شوند. ساعات آینده تکلیف تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای اعزام به مسابقات مشخص می‌شود و اگر ویزای تیم ملی کشتی آزاد ایران صادر نشود کوتاهی متوجه کشور آمریکا و فدراسیون کشتی این کشور است.
  short_url/vdccp1qs12bqsi8.ala2.html
bayanema.ir/vdccp1qs12bqsi8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما