تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱
جالب است ۰
سخنگوی دستگاه قضا گفت: قطعا نظارت قضایی خاصی روی این افرادی که حاضر شدند یا احضار شدند نیاز است و کسانی که اظهارات بدون دلیل و اظهاراتی که مشوق بود تا افراد به سمت آشوب کشیده شدند قطعا تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.
اتهام «سلبریتی‌ها» اقدام علیه امنیت ملی بود/ افرادی که با قرار وثیقه آزادند درصورت تخلف تحت تعقیب قرار می‌گیرند
به گزارش بیان ما؛ مسعود ستایشی  در رابطه با آزادی برخی از سلبریتی ها به قرار وثیقه گفت: برخی از این بازداشت شدگان تا حتی شب قبل از یا روز بازی سوم ایران با تدابیر متخذه و نظارت صورت گرفته آزاد شدند و اتهام آن‌ها اقدام علیه امنیت ملی و نظام بود، اما به لحاظ تدابیر منجر به صدور اقدام وثیقه شد با روح همدلی و صمیمیت با قید وثیقه آزاد شدند.

وی ادامه داد: قطعا نظارت قضایی خاصی روی این افرادی که حاضر شدند یا احضار شدند و نیازمد است و کسانی که اظهارات بدون دلیل و اظهاراتی که مشوق بود تا افراد به سمت آشوب کشیده شدند قطعا با نظارت قضایی تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

ستایشی بیان کرد: اگر برای فردی قرار وثیقه‌ای هم صادر شده، ولی آن فرد اقدامی انجام دهد دوباره احضار خواهد شد و باید پاسخگو باشد.

سخنگوی دستگاه قضا خاطرنشان کرد: موضوعاتی که متعاقبا صورت میپذیرد اهتمام و جدیت ما و برخورد قاطع ما به احدی اجازه نخواهد داد که با آشوب روان مردم را به هم بریزد. short_url/vdcce1qsi2bqsi8.ala2.html
bayanema.ir/vdcce1qsi2bqsi8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین