تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳
جالب است ۰
تعدادی از تیم‌های کنار رفته از جام جهانی ۲۰۲۲ با تغییرات سریع روی نیمکت خود مواجه هستند.
مربیانی که جام‌جهانی آخرین روز کاری آن‌ها بود
به گزارش بیان ما؛
تغییرات روی نیمکت تیم‌ها بعد از پایان جام جهانی امری طبیعی است. در حال حاضر تصمیماتی روی نیمکت بعضی از تیم‌های ملی گرفته شده که زمان حضورشان در جام جهانی به پایان رسیده است.
این در حالی است که احتمال دارد تصمیمات دیگری هم در ادامه شاهد باشیم. اینجا خلاصه‌ای از آن چه تا کنون در این زمینه رخ داده را برای شما آماده و مربیانی را لیست کرده ایم که پایان کار تیم هایشان در قطر، با پایان کار خود آن‌ها نیز همراه بوده است.
 
آشنایی با مربیانی که جام‌جهانی آخرین روز کاری آن‌ها بود + عکس
لوئیز انریکه - اسپانیا
بعد از شکست مقابل مراکش، همکاری فدراسیون فوتبال اسپانیا با سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور به پایان رسید. انریکه با نسلی که بازیکنان طلایی بسیاری را در خود جای داده، نتوانست به آن چه که انتظار می‌رفت دست پیدا کند و ناچار به پایان دادن همکاری خود با فدراسیون فوتبال اسپانیا شد.
آشنایی با مربیانی که جام‌جهانی آخرین روز کاری آن‌ها بود + عکس
تاتا مارتینو - مکزیک
حتی قبل از جام جهانی نیز چنین اتفاقی پیش بینی می‌شد. مارتینو مکزیک را به مرحله یک هشتم نهایی جام رساند، اما بعد از شکست و حذف، کار او هم در مکزیک خاتمه یافته بود. حالا یکی از سه میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ باید از فرصت چهار ساله‌ای که دارد نهایت استفاده را برده و تیمی قابل احترام را آماده کند.
آشنایی با مربیانی که جام‌جهانی آخرین روز کاری آن‌ها بود + عکس
روبرتو مارتینز - بلژیک
این مربی که در سال ۲۰۱۶ هدایت بلژیک را به عهده گرفت، سرمربی بهترین روز‌های نسل طلایی این کشور بود. او، اما بدون جام با بلژیکی‌ها خداحافظی کرد. تیم تحت هدایت این مربی همان طور که دی‌بروین گفت؛ خیلی پیر و برای بازی در چنین سطحی نامناسب بود. بلژیک بدترین نتیجه ممکن را گرفت تا مارتینز ناچار با پایان همکاری باشد. حالا قطعات جذابی برای جانشین او وجود دارد تا تیم اول رنکینگ فیفا را دوباره از نو بسازد.
آشنایی با مربیانی که جام‌جهانی آخرین روز کاری آن‌ها بود + عکس
پائولو بنتو - کره جنوبی
به نظر می‌رسد که جدایی بنتو از کره جنوبی از پیش از بازی با برزیل و شکست چهار بر یک از این تیم مشخص شده بود. او کره را برای اولین بار از سال ۲۰۱۰ به مرحله حذفی جام جهانی رساند. این اتفاق به درام‌ترین شکل ممکن رخ داد، اما کره در یک هشتم نهایی بازنده‌ای از پیش تعیین شده مقابل برزیل بود تا بنتو با شکستی بد با کره خداحافظی کند.
آشنایی با مربیانی که جام‌جهانی آخرین روز کاری آن‌ها بود + عکس
اتو آدو - غنا
سرمربی تیم ملی غنا که به عنوان جانشین راجواچ بعد از جام ملت‌های افریقا، هدایت این تیم را به عهده گرفت، طبق آنچه قبلا وعده اش را داده بود در پایان جام جهانی به کار خود پایان داد. او در سخنرانی خداحافظی اش گفت: "از همان روز اول که شروع کردم گفته بودم اگر موفق شویم و حتی قهرمانی را به دست بیاوریم هم بعد از جام جهانی می‌روم. " به این ترتیب فدراسیون فوتبال غنا خیلی زود باید به دنبال یک رهبر جدید دیگر باشد.
  short_url/vdcdss0fkyt0fs6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdss0fkyt0fs6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما