کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نیروگاه‌های برق در کارولینای آمریکا هدف حمله قرار گرفتند

18 آذر 1401 ساعت 11:35

حمله افراد ناشناس به نیروگاه‌ها و پست‌های برق در ایالت کارولینای آمریکا موجب قطع و خسارت به تاسیسات شده است.


به گزارش بیان ما؛  حمله افراد ناشناس به نیروگاه‌ها و پست‌های برق در دو ایالت کارولینای شمالی و جنوبی آمریکا موجب قطع و خسارت به تاسیسات تولید برق در این منطقه شده است.
به گزارش‌ ای بی سی نیوز، صبح امروز چند شرکت برق دیگر خبر حمله فیزیکی به شبکه انتقال برق را به پلیس اف بی آی گزارش دادند.
طی یک ماه اخیر پنج نیروگاه برق در اوریگان و واشنگتن هدف حمله قرار گرفته اند. این شرکت‌ها اعلام نکردند که دقیقا چطور مورد حمله قرار گرفته اند با این حال یکی از مسئولان محلی به‌ای بی سی نیوز اعلام کرد یکی از این حملات در منطقه پورتلند موجب قطع موقت برق مشترکان شده است.
دیشب مسئولان کارولینای شمالی اعلام کردند که در حال تحقیقات درباره یک تیراندازی نزدیک یک نیروگاه برق هستند. رئیس پلیس در منطقه کرشاک به رسانه‌های محلی گفت گشتی حفاظت از تاسیسات انرژی یک نفر را سوار بر خودرو نزدیک نیروگاه مشاهده کرده است که پس تیراندازی به این نیروگاه متواری شده است.
این حادثه پس از آن روی می‌دهد که مسئولان ایالت کارولینای شمالی اعلام کردند یک نفر شنبه گذشته به دو تاسیسات نیروگاه انرژی  تیراندازی کرده است و موجب قطع برق کل منطقه شده و برق همین شب گذشته وصل شده است.
 


کد مطلب: 113337

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/113337/نیروگاه-های-برق-کارولینای-آمریکا-هدف-حمله-قرار-گرفتند

بيان ما
  https://www.bayanema.ir