کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حماس: تشدید جنایات رژیم صهیونیستی نتیجه روی کار آمدن کابینه جدید است

27 آذر 1401 ساعت 16:46

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس زیرگرفته شدن یک جوان فلسطینی در نابلس و شهادت وی را، نتیجه تشکیل کابینه تندرو صهیونیستی دانست.


به گزارش بیان ما؛ به نقل از رسانه‌های فلسطینی، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که جنایت یک شهرک نشین اشغالگر در زیرگرفتن دو جوان فلسطینی در نابلس که به شهادت آنان منجر شد، نتیجه تشکیل کابینه راست گرا و افراطی رژیم صهیونیستی است که همزمان با فراخوان‌های شهرک نشینان برای تعرض به مسجد الاقصی صورت گرفته است.

عبداللطیف قانوع در اظهاراتی مطبوعاتی تصریح کرد که کابینه جدید و راست گرای رژیم صهیونیستی از تشدید جنایات و تجاوزات شهرک نشینان علیه ملت فلسطین حمایت می‌کند.

وی خواستار تشدید مقاومت در کرانه باختری به منظور مقابله با کابینه تندرو صهیونیستی شد.

قانوع همچنین از تشکیلات خودگردان خواست به همکاری امنیتی با دشمن صهیونیستی پایان داده و یک استراتژی مبارزاتی واحد را در پیش گیرد.

شامگاه گذشته (شنبه) یک شهرک‌نشین صهیونیست دو جوان فلسطینی را در نزدیکی ایست بازرسی زعتره در جنوب نابلس با خودرو زیر گرفت که طی آن این دو جوان فلسطینی که برادر هم بودند به شهادت رسیدند.

زکریا فیاله مدیر دفتر استاندار قدس در اردوگاه قلندیا تاکید کرد که در این حادثه جنایتکارانه که به عمد انجام شده، دو برادر به نام‌های محمد و مهند مطیر با خودروی این صهیونیست زیرگرفته شدند که محمد بلافاصله به شهادت رسیده و مهند هم ساعاتی بعد در اثر شدت جراحات وارده شهید شد.

این شهرک‌نشین صهیونیست، این دو برادر فلسطینی را که برای تعویض چرخ خودرویشان کنار جاده توقف کرده بودند، به عمد زیر گرفت و از محل گریخت.


کد مطلب: 113636

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/113636/حماس-تشدید-جنایات-رژیم-صهیونیستی-نتیجه-روی-کار-آمدن-کابینه-جدید

بيان ما
  https://www.bayanema.ir