تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۷
جالب است ۰
رئیس‌جمهور گفت: توسل به توهین و اهانت آن هم به بهانه آزادی، گواه روشنی بر پوچی منطق هتاکان و ناامیدی آن‌ها از به ثمر رسیدن توطئه آشوب و ناامنی در کشور است.
واکنش رئیسی به اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی
به گزارش بیان ما؛  آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز یکشنبه در جلسه هیئت دولت اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی در اهانت به مرجعیت و ارزش‌های دینی و انسانی مردم ایران را محکوم کرد و افزود: توسل به توهین و اهانت آن هم به بهانه آزادی، گواه روشنی بر پوچی منطق هتاکان و ناامیدی آن‌ها از به ثمر رسیدن توطئه آشوب و ناامنی در کشور است.
 
رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا که همه کشورهای جهان را به وصله شلوار آمریکایی‌ها تشبیه کرده بود، صحبت‌های رؤسای جمهور آمریکا در تحقیر ملت‌ها و دولت‌ها را مسبوق به سابقه دانست و اظهار کرد: این سخنان به نوعی بازگشت به فرهنگ دوران استعمارگری و دلیلی بر این مدعاست که پشت ژست‌های فریبنده آمریکا در دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان، هیبت وحشی و روحیه فرعونی پنهان است.
رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دیدارها و جلسات متعدد خود با مردم، در سفرهای استانی و دیدارهای عمومی، از مسئولان و مدیران خواست بازدیدهای میدانی و پیگیری حل مشکلات و دغدغه‌های مردم را در دستورکار خود قرار دهند.
 
گرامیداشت یاد شهدای پرواز ۷۵۲ و تأکید بر پیگیری کامل پرونده و همچنین گرامیداشت سالروز قیام ۱۹ دی و حرکت بیدارگرانه مردم قم به عنوان مبدا اوج‌گیری نهضت اسلامی از دیگر محورهای سخنان رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت بود.
  short_url/vdcgut9qtak9qx4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgut9qtak9qx4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین