تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۷
جالب است ۰
مهدی ترابی هافبک ملی پوش تیم پرسپولیس به دلیل درگیری با احمد موسوی و اخراج در بازی با نساجی نتوانست سرخپوشان را در بازی با ذوب آهن همراهی کند بازی که در نهایت یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد.
زود است بگویم ما شانس اصلی قهرمانی هستیم
به گزارش بیان ما؛  محمد زارعی - مهدی ترابی هافبک ملی پوش تیم پرسپولیس به دلیل درگیری با احمد موسوی و اخراج در بازی با نساجی نتوانست سرخپوشان را در بازی با ذوب آهن همراهی کند بازی که در نهایت یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد.
در همین ارتباط با ترابی گفت وگویی را انجام دادیم که در ذیل می خوانید:
پرسپولیس در حالی ذوب آهن را برد که به نظر جایت  در ترکیب پرسپولیس و زمین مسابقه خیلی خالی بود.
نه جایم اصلا هم خالی نبود. خدا را شکر بچه ها همگی زحمت کشیدن و توانستند با ارائه یک بازی قابل قبول سه امتیاز را بگیرند تا جایگاهمان در صدر جدول را تثبیت کنیم.
این محرومیت حقت بود؟
به هرحال یک کارت قرمز گرفتم و محروم شدم . حقم بود که معنی ندارد. هر بازیکنی کارت قرمز بگیرد یک بازی محروم می شود من هم گرفتم و محروم شدم.
در بیشتر مسابقات برای پرسپولیس ثابت  بازی کردی و باید دیدن بازی از روی سکو  برایت سخت باشد اینطور نیست؟
نه دیگر. خدا را شکر بازی را بردیم و دیدار با ذوب آهن ، شیرین تمام شد. مهم کسب سه امتیاز بود که بچه ها با جان ودل زحمت کشیدن وسه امتیاز را گرفتن .
با توجه به فاصله ۵ امتیازی با سپاهان و ۸ امتیازی با استقلال، بسیاری معتقد هستند پرسپولیس شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی است. نظر خودت در این باره چیست؟
هنوز زود است برای اینکه بگویم شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی هستیم چراکه نیم فصل دوم تازه شروع شده و به هرحال نیم فصل سختی است تیم ها در نیم فصل دوم خیلی سخت امتیاز از دست می دهند .برای همین تمام تلاش را می کنیم، قدم به قدم پیش می رویم تا ان شاءالله به قهرمانی برسیم.
این هفته با فولاد یک بازی حساسی را پیش رو دارید نظرت در  مورد این بازی چیست؟
قطعا بازی با فولاد آنهم در اهواز سخت است .امیدوارم با تمرکز کامل در اهواز امتیاز بگیریم و برگردیم.
تا اینجای فصل برای خودت چگونه بود؟
خدا را شکر خوب بوده است. وقتی تیم در صدر جدول قرار دارد قطعا همه چیز خوب پیش رفته است . ان شاءالله در ادامه هم همه چیز آن طور که ما می خواهیم پیش برود و عنوان قهرمانی را بار دیگر تقدیم هواداران کنیم.
از اهداف شخصی خودت  در لیگ امسال برایمان می گویی؟
فعلا هدف تیمی برایم مهم است . می خواهیم به قهرمانی برسیم.
  short_url/vdcewe8zwjh8zfi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcewe8zwjh8zfi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین