تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲
جالب است ۰
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: بودجه ورزش خیلی کم دیده شده و این از موضوعاتی است که از آن رنج می بریم.
از میزان بودجه ورزش ناراضی هستیم/ پیگیر تحریف نام خلیج فارس هستیم؛ با اینچه درگاهی برخورد می‌کنیم
به گزارش بیان ما؛ محمد پولادگر در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون بسکتبال در جمع خبرنگاران در مورد استفاده‌ از کلمه خلیح در رقایتهای غرب آسیا اظهار داشت: من در مورد این موضوع در جریان نبودم و امروز داوری آن را بهمن اعلام گرد و حتما پیگیری می‌کنیم. البته اینطور هم نیست که آنها چون نوشته اند خلیج حتما قصد و نیتی داشته‌اند. در مجموع اطلاع کافی ندارم اما دستور پیگیری می‌دهیم.
*حکم رئیس فدراسیون اسکواش در دو سه روز آینده صادر می‌شود
وی در مورد اینکه رئیس فدراسیون اسکواش سه هفته است که انتخاب شده اما حکمش صادر نشده است، گفت: کاری که ما باید انجام می دادیم را انجام دادیم و حکم هم دو، سه روز آینده صادر می‌شود.
*نمی‌دانیم چرا این همه فدراسیون به یک باره دوره شان تمام می‌شود
پولادگر در مورد اینکه چرا انتخابات دوچرخه سواری برگزار نمی‌شود، گفت: ۱۶ فدراسیون تا پایان سال دوره ریاست شان تمام می شود و معمولا نباید این اتفاق بیفتد و نمی‌دانیم چرا این همه فدراسیون به یک باره دوره شان تمام می‌شود. 
معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص تیم ملی امید گفت: در این مورد رئیس فدراسیون توضیح داد و من دیگر چه باید بگویم. 
*واکنش به اتفاق یک مدرسه فوتبال در مشهد
پولادگر در مورد اتفاقات رخ داده در یک مدرسه فوتبال در مشهد گفت: متاسفانه این اتفاق تلخی است که رخ داده و می‌طلبد در گلوگاه های ورزش که کمتر به آن توجه شده است مانند تربیت مربیان که به آنها اعتماد می شود، سختگیری‌های بیشتری را انجام داد. البته فقط در ورزش نیست و در آموزش و پرورش هم بوده است. قطعا می طلبد که به صورت متمرکز  هم فکری کنیم.
*بودجه ورزش خیلی کم است 
وی در مورد اینکه آیا از بودجه ورزش راضی هستید یا خیر گفت: خیر، بودجه ورزش خیلی کم است و کم دیده شده است. یکی از موضوعاتی که از آن رنج می بریم این است که ورزش در سبد سلامت جامعه وجود ندارد. به همان میزان که دولت در بحث درمان و دارو کمک می‌کند، ورزش نیز به همان اندازه در بحث پیشگیری مهم است، مانند تمام دنیا که این موضوع را مدنظر قرار می‌دهند. ورزش همگانی چیزی نیست که وزارت ورزش به تنهایی از عهده آن بربیاید و این باید در تمام ارکان دولت دیده شود. باید در حوزه ورزش، وزارت خانه های آموزش و پرورش، ارشاد و علوم و شهرداری‌ها به کمک ما بیایند. 
*درباره حق پخش تلویزیونی چیزی نمی‌توانم بگویم
وی در مورد حق پخش تلویزیونی گفت: صحبتی شده اما چون قطعی نشده چیزی نمی توانم بگویم. 
*موضع ما درباره تیم ملی فوتبال، موضع کمیته فنی فدراسیون است
پولادگر در مورد موضع وزارت ورزش در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: این به عهده کمیته فنی فدراسیون است و موضع ما همان موضع فنی فدراسیون فوتبال است. 
*واکنش به تعویق انتخابات فدراسیون وزنه برداری
معاون وزیر ورزش درباره اینکه انتخابات فدراسیون وزنه برداری هم به تعویق افتاد گفت: اصلا تعیین نشده بود که بخواهد عقب بیفتد. 
*اینچه درگاهی بدون هماهنگی در مجمع جهانی حاضر شد و برخورد می‌کنیم
وی در مورد اینکه اینچه درگاهی با چه عنوانی در مجمع فدراسیون جهانی شرکت کرده است، گفت: نمی‌دانیم با چه عنوانی بوده و نباید او می رفت و بدون هماهنگی ما بود و قطعا برخورد می‌کنیم.
  short_url/vdcgnt9qqak9qu4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgnt9qqak9qu4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما