تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵
جالب است ۰
در تیراندازی نزدیک لس‌آنجلس آمریکا ۱۰ نفر کشته و حداقل ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.
به گزارش بیان ما؛ در تیراندازی فردی مسلح در جشن سال نوی چینی در لس‌آنجلس آمریکا ۱۰ نفر کشته و حداقل ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.
به گزارش سی‌بی‌اس، پلیس کالیفرنیا اعلام کرد تعقیب مظنون همچنان در جریان است و افراد مجروح در حال حاضر در بیمارستانند و وضعیت جسمانی آن‌ها از پایدار تا بحرانی متفاوت است. این تیراندازی در پارک مونتری در شرق لس‌آنجلس گزارش شد و ۱۰ نفر در آن کشته شدند.
پلیس همچنین اعلام کرد: «زمانی که ساعت ۱۰:۳۰ شب به وقت محلی به محل حادثه رسیدیم خیل عظیمی از مردم فریاد زنان از کلوبی که جشن در آن برگزار شده بود بیرون می‌آمدند. مظنون حادثه محل را ترک کرده و همچنان بازداشت نشده است. اکنون نمی‌توان درباره انگیزه این تیراندازی و اینکه آیا فرد مسلح فرد خاصی را هدف قرار داده نظر داد.»
همچنین یکی از نیرو‌ها به خبرگزاری سی‌بی‌اس گفت که ماموران اف‌بی‌آی نیز سر صحنه تیرانداز حاضر شدند. جشن سال نوی چینی‌ها قرار بود از ساعت ۸ تا ۱۱:۳۰ در این مکان برگزار شود.
همچنین مورد مشابهی هم در شهر «آلهامبرا» کالفرنیا گزارش شد که در آن کشته و زخمی نبود، اما پلیس در حال تحقیق ارتباط احتمالی این دو مورد با هم است.
مونتری پارک حدود ۱۱ کیلومتر از لس‌آنجلس فاصله دارد و ۶۱ هزار نفر آسیایی یا آسیای-آمریکایی در آن زندگی می‌کنند.
  short_url/vdcdko0fjyt0f56.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdko0fjyt0f56.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین