تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹
جالب است ۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مواضع اصولی و پافشاری بر مواضع انقلابی از سوی جمهوری اسلامی ایران باعث شد اتحادیه اروپایی از تحریم سپاه عقب‌نشینی کند.
الهیان: عقب‌نشینی اروپایی‌ها از تحریم سپاه به دلیل مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران بود
به گزارش بیان ما؛ زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  گفت: عقب‌نشینی اتحادیه اروپا از تحریم سپاه به خاطر مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران و پافشاری بر مواضع انقلابی توسط مجموعه نظام بود.
وی افزود: مجلس شورای اسلامی با تدوین طرح اقدام متناسب و متناظر تحریم سپاه توسط اروپا مواضع انقلابی خود در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به رخ اروپایی‌ها کشید و به همگان نشان داد که حامی این نهاد انقلابی در همه شرایط و لحظه‌ها است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نمایندگان مجلس در جلسه روز گذشته خود حمایت همه‌جانبه‌شان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند و چه در این مورد و چه در موارد دیگر همیشه مجلس شورای اسلامی حامی و پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
الهیان خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران نقشه موثری در مبارزه با تروریسم و مقابله با داعش داشته و رشادت‌های نیروهای سپاه بود که توانست تروریست‌ها را در منطقه شکست دهد و این مسئله امروز در سراسر جهان بر هیچکس پوشیده نیست و همگان نسبت به آن آگاه هستند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: تحریم سپاه یک رسوایی برای اروپایی‌ها بود و اگر دست به چنین کاری می‌زدند افکار عمومی نسبت به این اقدام اروپایی‌ها واکنش نشان می‌دادند.
الهیان خاطرنشان کرد: مصوبه پارلمان اروپا در تحریم سپاه مبنای حقوقی نداشت و تنها یک رفتار سیاسی بود که تحت تاثیر و فشار گروهک تروریستی منافقین انجام شد.
  short_url/vdcaayn6u49n601.k5k4.html
bayanema.ir/vdcaayn6u49n601.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین