تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸
جالب است ۰
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به گسترش دامنه ژئوپلتیکی کشورمان، گفت: امروز در حوزه ژئوپلتیک مرزهای خودمان را گسترش داده‌ایم و قصد داریم این اقتدار را در همه مرزهای آبی خودمان نشان دهیم.
به دنبال نمایش اقتدار در همه مرزهای آبی خود هستیم
به گزارش بیان ما؛ امیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش امروز(دوشنبه، 3 بهمن‌ماه) در جشنواره دانش و پژوهش نیروی دریایی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد، با بیان اینکه با توجه به تأکیدات رهبر انقلاب، اقتدار در جهان حرف اول را می‌زند، گفت: اگر همه قدرت‌ها را داشته باشیم اما اگر آن‌ها به اقتدار نرسانیم یک گام عقب‌تر هستیم.
وی افزود: ما امروز به عنوان نیروی دریایی ارتش در حال گشت‌زنی در سواحل هستیم و این مأموریت محوله به خود را به نحو کامل به انجام می‌رسانیم.
دریادار ایرانی با اشاره به اهمیت اقتدار کشور در حوزه‌های مختلف بیان کرد: اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه علم و دانش محقق شده و ما امروز توانسته‌ایم از طریق این علم و دانش اقتدار خودمان را در عرصه اقیانوس‌ها به نمایش در بیاوریم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: مرزهای آبی کشورمان به عنوان مأموریت اولیه ما است. اما مرزی برای مأموریت اصلی ما وجود ندارد و هر کجا منافع ملی کشور ما باشد ما در آن نقطه حضور داریم.
دریادار ایرانی با بیان اینکه برگزاری رزمایش‌ها با بیش از چندین نوآوری و اولین‌ به دلیل اتکا به علم و دانش است، تصریح کرد: حرکت نیروی دریایی ارتش به سوی استفاده از علم و دانش‌بنیان‌ شدن به ما کمک می‌کند تا در حوزه‌های مختلف شاهد نوآوری باشیم.
این فرمانده عالی‌رتبه کشورمان با اشاره به گسترش دامنه ژئوپلتیکی کشورمان بیان کرد: امروز در حوزه ژئوپلتیک مرزهای خودمان را گسترش داده‌ایم و قصد داریم این اقتدار را در همه مرزهای آبی خودمان نشان دهیم.
دریادار ایرانی در پایان با اشاره به ضرورت توسعه سواحل مکران تأکید کرد: توسعه سواحل مکران امروز ضرورت دارد و همه باید دست به دست هم دهیم تا به هر شکل ممکن این اتفاق مبارک را رقم بزنیم. امیدواریم تا در آینده اتفاقات مهمی را در شأن کشور و مردم عزیزمان انجام دهیم.
  short_url/vdcbgab8grhb8wp.uiur.html
bayanema.ir/vdcbgab8grhb8wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین