تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰
جالب است ۰
نماینده قزوین در مجلس گفت: برابر آمارها ۸۰ درصد افراد بازداشتی ناراضی هستند، ناراضیانی که ما به‌ راحتی می توانیم رضایت آن‌ها را کسب کنیم.
۸۰ درصد اغتشاشگران با نظام اسلامی مشکلی ندارند | ۲۰ درصد اغتشاشگران وابسته، جاسوس و مزدورند
به گزارش بیان ما؛  لطف الله سیاهکلی نماینده مجلس یازدهم گفت: واقعیت این است که تعدادی از این‌ها که آمدند اغتشاش کردند بیکار بودند و تعدادی نیز وضعیت مالی خوبی نداشتند و در صحبت هایی که بازجوها با این افراد داشتند چیز خاصی در نیامد. البته یک تعدادی هم وابستگی دارند و جاسوس و مزدور هستند که اینها در اقلیت هستند و شاید کمتر از ۲۰ درصد اینها افرادی باشند که چنین وابستگی هایی داشته باشند.
وی افزود: برابر آمارها ۸۰ درصد اینها افراد ناراضی هستند، ناراضیانی که ما به‌راحتی می توانیم رضایت آن‌ها را کسب کنیم. آن‌ها از نظام اسلامی ناراضی نیستند، بلکه از شیوه مدیریت و شرایطی که ما در اقتصاد داریم ناراضی هستند. وقتی سالی ۴۰ یا ۵۰ درصد تورم داریم و درآمد مردم سالی ۱۰ درصد افزایش پیدا می‌کند، مردم چگونه می‌خواهند این ۴۰ درصد را جبران کنند.
 نماینده  قزوین در مجلس ادامه داد:در کتاب های اقتصادی کشوری مثل آلمان که بعد از جنگ جهانی دوم دچار بحران اقتصادی شد نوشته یک فرغون پول می بردند و یک کیلو عدس می گرفتند و الان می بینیم این آلمانی که اینطور بوده شرایط اقتصادی بسیار خوبی دارد.
  short_url/vdcgnt9qzak9q74.rpra.html
bayanema.ir/vdcgnt9qzak9q74.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین