تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲
جالب است ۰
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب کشور گفت: یک باند قاچاق سلاح جنگی در مرز‌های خوزستان منهدم شد.
انهدام باند قاچاق سلاح جنگی در مرز‌های خوزستان
به گزارش بیان ما؛  امیر سرتیپ حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب کشور گفت: ۹ قبضه سلاح جنگی از نوع شاتگان پنج ستاره در یک عملیات اطلاعاتی از سوی نیرو‌های ارتش در قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نزاجا کشف و جمع آوری شد.
او می‌گوید: در پی ساعت‌ها کار اطلاعاتی، عملیاتی و میدانی نیرو‌های قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب کشور در حوزه تحت مسئولیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرز‌های جنوب غرب یک محموله سلاح قاچاق را کشف کنند.
به گفته او ارزش هر قبضه از این نوع سلاح بیش از چهار میلیارد ریال است این نوع سلاح جنگی برای اولین بار است که در خوزستان کشف می‌شود و معمولا در اغتشاشات برای کشته سازی و ایجاد یک هجمه برای ماموران انتظامی و امنیتی بکار می‌رود.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور گفت: امسال و سال گذشته کشفیات زیادی از محموله‌های سلاح قاچاق غیر مجاز و محموله‌های دیگری در خوزستان کشف و ضبط شده است و پیام ما به دشمنان این است که رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی با هوشیاری کامل از ورود هرگونه محموله قاچاق ممانعت می‌کنند.
روز گذشته یک محموله به تعداد ۸۹ قبضه کلت کمری و ۱۰ قبضه اسلحه کلانشینکف به همراه خشاب مربوطه پیش از ورود به آبادان توسط سربازارن گمنام امام زمان (عج) شناسایی و کشف و ضبط شد.
  short_url/vdcamyn6y49n6a1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcamyn6y49n6a1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین