تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲
جالب است ۰
وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا آشکارا تمایل خود را برای تحمیل شکستی راهبردی به روسیه اعلام کرده و چشم‌پوشی از این واقعیت غیرممکن است.
به گزارش بیان ما؛ به نقل از تاس، وزارت خارجه روسیه در واکنش به اظهارات دیمیتری پولیانسکی، معاون اول نماینده دائم مسکو در سازمان ملل متحد، اعلام کرد: فکر کردن به اینکه آیا غرب از خطوط قرمز عبور کرده یا نه، برای گذشته است، زیرا آمریکا آشکارا نقشه خود را برای شکست روسیه اعلام کرده است.

پولیانسکی دیروز گفته بود که «ناتو و کشور‌های غربی به طور غیررسمی و غیر مستقیم در جنگ اوکراین مشارکت دارند، اما هنوز از تمام خطوط قرمز عبور نکرده‌اند و قرمزترین‌ها باقیمانده است.»

وزارت خارجه روسیه در واکنش به این اظهارنظر به تاس گفت: علیه کشور ما جنگی ترکیبی به راه افتاده است. فکر کردن درباره خطوط قرمز، حالا دیگر به گذشته‌ها پیوسته؛ آمریکا آشکارا تمایل خود را برای تحمیل شکستی راهبردی به روسیه اعلام کرده و چشم‌پوشی از این واقعیت غیرممکن است.

آمریکا و بسیاری از کشور‌های عضو ناتو از آغاز عملیات نظامی روسیه در اوکراین در ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ (۵ اسفند ۱۴۰۰) علاوه بر اعمال تحریم‌های گسترده علیه مسکو، کمک‌های چشمگیر نظامی و غیر نظامی را برای اوکراین فراهم کرده و همچنان به این اقدام ادامه داده و در مسیر شعله‌ور نگه‌داشتن آتش جنگ گام بر می‌دارند short_url/vdca0yn6u49n6a1.k5k4.html
bayanema.ir/vdca0yn6u49n6a1.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین