تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶
جالب است ۰
فرمانده سابق انتظامی تهران بزرگ گفت: امروز دیگر هیچ اراذل و اوباشی وجود ندارد و پرونده‌های این بخش به پایان رسیده است.
تهران دیگر اراذل و اوباش ندارد/ کاهش ۹ درصدی جرایم سرقت
به گزارش بیان ما؛
سردار حسین رحیمی فرمانده سابق انتظامی تهران بزرگ و رئیس پلیس امنیت اقتصادی در آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه امنیت یکی از اساسی‌ترین نیاز همه جوامع بشری است گفت: حکمرانان موظف به برقراری این نیاز هستند.

فرمانده انتظامی تهران ادامه داد: در نظام سربلند و مقدس جمهوری اسلامی ایران که دشمنان این نظام در طول ۴۴ سال همواره تلاش کردند تا نظام را دچار چالش کنند امنیت همواره از اهمیت دوچندانی برخوردار بوده است.

وی تصریح کرد: فراجا به عنوان رکن اصلی برقراری امنیت است و برقراری امنیت را در تمام نقاط کشور ایجاد کرده است و در پایتخت نیز این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس پلیس سابق تهران با بیان اینکه از سال ۹۶ که وارد فرماندهی تهران بزرگ شدم تلاش به تبیین امنیت کردم گفت: همواره تلاش کردم تا امنیت با ثبات و پایدار تهران را برقرار کنم و بر همین اساس طرح‌های متنوعی را تبیین کردیم.

رحیمی ادامه داد: مردم عزیز ما باید بدانند که پلیس در حال تلاش برای مقابله با تمام جرایم است و اصلی تری موضوع پلیس تهران سرقت است.
 
 

فرمانده انتظامی تهران با بیان اینکه برای سرقت دو طرح اختصاصی ایجاد شده است گفت: طرح رعد و طرح کاشف به مرحله اجرا درآمدند و امروز می‌توانیم بگویم کاهش ۹ درصدی سرانه جرایم را در حوزه سرقت شاهد بوده‌ایم.

افزایش ۱۰ درصدی کشفیات پلیس

وی تصریح کرد: همچنین افزایش ۱۰ درصدی در کشفیات داشته‌ایم و ۹۸ درصد اموال مسروقه کشف شدند.

رئیس پلیس سابق تهران با بیان اینکه دومین دغدغه مردم تهران مواد مخدر است اظهار کرد: طی سالیان گذشته به صورت توأمان برنامه‌های مبارزه خود را پیش بردیم و بخش اعظمی از خرده فروشان و پارک‌های سطح شهر را پاکسازی کردیم.

رحیمی ادامه داد: منطقه جاجرود، شوش، مولودی، هرندی، دره فرحزاد همگی پاکسازی شدند و امروز می‌توانم بگویم بیش از ۹۰ درصد این مناطق پاکسازی شده‌اند.

شناسایی ۳۰۰ پلاک قرمز در تهران

فرمانده انتظامی تهران گفت: با اجرای طرح ظفر و شناسایی ۳۰۰ پلاک قرمز اقدامات خوبی را پیش برده‌ایم.

وی با اشاره به اراذل و اوباش گفت: امروز دیگر هیچ اراذل و اوباشی وجود ندارد و پرونده‌های این بخش به پایان رسیده است.

رئیس پلیس سابق تهران با اشاره به پلیس فتا تهران گفت: امروز بیش از ۹۰ درصد جرایم فضای مجازی تهران کشف می‌شود.

رحیمی گفت: بازگرداندن هزاران میلیارد از اموال بیت‌المال، سلطان سکه، دلالی‌های حوزه ارز از جمله اقداماتی بوده است که انجام داده‌ایم.

فرمانده انتظامی تهران با بیان اینکه بیشترین فراخوان‌ها در تهران بود اظهار کرد: دشمن تمرکز خود را بر تهران گذاشته بود، اما تمام اغتشاشات توسط پلیس جمع شد.

وی گفت: با تبیین و ترسیم چشم‌انداز پلیس امورات را در مدت ۶ سال اداره و مدیریت کردیم و در حوزه ستاد اصلی‌ترین دغدغه ما معیشت پرسنل بود و انعقاد ساخت ۵ هزار مسکن ملکی و ۳ هزار مسکن سازمانی صورت گرفته است
  short_url/vdcipwazzt1azu2.cbct.html
bayanema.ir/vdcipwazzt1azu2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین