تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲
جالب است ۰
استقلال امروز با کسب ۳ امتیاز در خانه مس کرمان، به کورس قهرمانی بازگشت.
استقلال ۳- مس کرمان ۲/ ساپینتو در باهنر به کورس قهرمانی بازگشت
به گزارش بیان ما؛ در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال استقلال امروز از ساعت ۱۷:۰۰ به مصاف مس کرمان رفته است.

ترکیب استقلال 

علیرضا رضایی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، کوین یامگا، جعفر سلمانی، آرش رضاوند، سعید مهری، روزبه چشمی، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری
سرمربی: ریکاردو ساپینتو

ترکیب مس کرمان

آرمان شهدادنژاد، میلاد خدایی اصل، علی تهامی، محمد ستاری، معین عباسیان، احمد نصیری، جورج برایم کنده نوگیرا، علیرضا قادری، رنان کوک تونگیک، محمد قاسمی‌نژاد و محمد امین کاظمیان
سرمربی: فرزاد حسین‌خانی

دقایق حساس

نیمه اول 
نیمه اول با سوت داور آغاز شد.
۱۰: یک توپ مستقیم چسبیده به محوطه جریمه استقلال در حال فرود به زمین بود که خروج اشتباه علیرضا رضایی سبب شد توپ به بدن معین عباسیان بخورد و سپس جلوی پای او بیفتد تا با یک بغل پای آسان دروازه استقلال باز شود.
 ۱۹: فرار تماشایی مهدی قائدی از تکل بلند مدافع مس او را در موقعیت خوبی در محوطه جریمه مس کرمان قرار داد و در حالیکه قصد داشت محمد محبی را در تیر دو صاحب موقعیت کند, اشتباه مدافع و گلر کرمانی‌ها باعث رقم خوردن گل تساوی در ورزشگاه باهنر کرمان شد و پاس قایدی پس از برخورد به پای میلاد خدایی مدافع مس وارد دروازه شد.
 ۴۵: چرخش عباسیان و ضربه او به دروازه از داخل محوطه جریمه می‌رفت گل دوم مس را در شلوغی جلوی دروازه استقلال ثبت کند.
 ۱+۴۵: ارسال قایدی برای محبی و ضربه سر این بازیکن فرصت بسیار خوبی برای گل دوم استقلال ساخت که ضربه مهاجم بوشهری از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم 

نیمه دوم با سوت داور آغاز شد. 
۶۱: ارسال مهدی قایدی با واکنش شهدادنژاد به کرنر رفت. روی همین کرنر استقلالی‌ها یک موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کردند تا همچنان تیم برتر میدان در نیمه دوم باشند.
۷۰: استقلال که در نیمه دوم عملکرد بهتری از میزبان خود داشت٫ سرانجام در دقیقه ۷۰ روی کار انفرادی تماشایی رضاوند و پاسی که این هافبک برای سلمان جعفری مهیا کرد با گل رسید. سلمانی پس از کنترل توپ با پای چپ توپ را به زیر طاق دروازه مس زد.
۷۳: مهدی قایدی گل سوم استقلال را زد.
۹۰+۷: عارف رستمی موفق شد گل دوم مس را به ثمر برساند.
این دیدار در نهایت با برتری استقلال مقابل مس کرمان به پایان رسید و شاگردان ساپینتو با ۳۳ امتیاز در تعقیب پرسپولیس و سپاهان ۳۶ امتیازی هستن‌د.
  short_url/vdcbssb88rhb88p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbssb88rhb88p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین