تاریخ انتشار : ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸
جالب است ۰
اتحادیه اروپا در بسته جدید تحریم‌ها علیه روسیه، نام چند نهاد و شرکت ایرانی را به بهانه حمایت نظامی از مسکو در فهرست تحریم قرار داده است.
به گزارش بیان ما؛ اتحادیه اروپا در بسته جدید تحریم‌ها علیه روسیه، نام چند نهاد و شرکت ایرانی را به بهانه حمایت نظامی از مسکو در فهرست تحریم قرار داده است.

بر اساس این گزارش، طبق اعلام اتحادیه اروپا در دهمین بسته تحریم‌ها علیه روسیه، نهاد‌ها و شرکت‌هایی که در حمایت از صنایع نظامی روسیه در جنگ اوکراین مشارکت دارند، در فهرست تحریم‌ها قرار گرفتند.

نیروی هوافضای سپاه پاسداران، سازمان جهاد خودکفایی سپاه، صنایع هوایی شاهد، صنایع هوایی قدس، شرکت پرآور پارس و شرکت اوج پرواز ما دو نفر از جمله شرکت‌ها و نهاد‌های ایرانی هستند که به بهانه حمایت نظامی از روسیه در فهرست تحریم‌های جدید اروپا علیه مسکو قرار دارند.

لازم به ذکر است که کشور‌های عضو اتحادیه اروپا در نخستین سالروز آغاز جنگ اوکراین، با دهمین بسته تحریم‌ها علیه روسیه موافقت کردند.

بر اساس این گزارش، نماینده سوئد در اتحادیه اروپا گفت که کشور‌های عضو این اتحادیه با بسته جدید تحریم‌ها علیه روسیه موافقت نمودند. short_url/vdcizwazyt1azq2.cbct.html
bayanema.ir/vdcizwazyt1azq2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین