تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹
جالب است ۰
تیم های بایرن مونیخ و میلان موفق شدند به جمع هشت تیم برتر اروپا راه یابند.
حذف زودهنگام مسی و امباپه به دست بایرن/ میلان بعد از ۱۱ سال در یک چهارم
به گزارش بیان ما؛  در ادامه دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب تیم بایرن مونیخ میزبان پاری سن ژرمن بود که با دو گل به پیروزی رسید و با توجه به برد یک بر صفر در پاریس، در محموع سه هیچ برنده شد و به یک چهارم صعود کرد.
نجات فوق العاده دروازه و بیرون کشیدن توپ از روی خط دروازه بایرن توسط دلخیت مدافع هلندی این تیم، مهمترین صحنه نیمه اول بود. البته مصدومیت مارکینیوش کاپیتان پی اس جی و خروجش از میدان هم بدشانسی‌های پاریسی‌ها را در نیمه اول تکمیل کرد.
در نیمه دوم و در دقیقه ۶۱، لحظاتی بعد از اینکه گل چوپوموتینگ به دلیل آفساید رد شد، این بازیکن باز هم گلزنی کرد و کار مسی و یارانش را برای جبران نتیجه دشوار کرد.
در حالی که شاگردان گالیتیه ناامیدانه حمله می‌کردند، در دقیقه ۸۹ سرژ گنبری گل دیگری زد و کار را تمام کرد تا امسال هم پاری سن ژرمن نتواند رویای فتح لیگ قهرمانان را محقق کند.
حذف زودهنگام مسی و امباپه به دست بایرن/ میلان بعد از ۱۱ سال در یک چهارم
در دیگر مسابقه امشب، تاتنهام و میلان در حالی در لندن به مصاف هم رفتند که روسونری در بازی رفت یک بر صفر پیروز شده بود. این مسابقه اگرچه در طول ۹۰ دقیقه خیلی پرهیجان و پر موقعیت دنبال نشد، اما در شش دقیقه وقت‌های تلف شده، هر دو تیم فرصت گلزنی داشتند. ابتدا مانیان با واکنشی فوق العاده در دقیقه ۹۵ میلان را در بازی نگه داشت و در ضد حمله اوریگی توپ را به تیر زد تا در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.
میلان با پیروزی در مجموع دو مسابقه بعد از ۱۱ سال به جمع هشت تیم برتر اروپا راه یافت.
  short_url/vdcdjk0fxyt0fn6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdjk0fxyt0fn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین