تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۴
جالب است ۰
عربستان با وجود درخواست سازمان ملل، برای ورود یک هیأت وابسته به رژیم صهیونیستی به ریاض روادید صادر نکرده است.
به گزارش بیان ما؛ منابع خبری صهیونیستی گزارش دادند که سازمان ملل از یک هیأت صهیونیستی دعوت کرده بود که برای شرکت در یک مراسم گردشگری که این سازمان آن را در عربستان برگزار می‌کند، به ریاض سفر کند؛ اما عربستان برای ورود این هیأت صهیونیستی روادید صادر نکرد.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت گزارش داد، سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل از مسئولان صهیونیستی و ساکنان روستای «کفر کاما» در منطقه الجلیل خواسته بود که برای مراسم گردشگری، به عربستان سفر کنند.

کارشناسان بر این باورند که این اقدام ریاض نشان می‌دهد که به این زودی نمی‌توان درباره بهبود روابط ریاض-تل‌آویو سخن گفت. و این در حالی است که یک روزنامه نگار صهیونیست در واکنش به توافق تهران و ریاض نوشت عادی سازی روابط با عربستان فعلاً متوقف شده است.

در حالی که سازمان ملل از عربستان خواسته بود برای ورود هیأت صهیونیستی روادید صادر کند، اما ریاض حاضر به انجام این کار نشد. در این مراسم نمایندگانی از ۳۲ کشور حضور دارند و این مراسم به مدت دو روز در روستای «العلا» عربستان برگزار می‌شود و از امروز یکشنبه آغاز به کار کرده است short_url/vdcjymevtuqevvz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjymevtuqevvz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین