تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵
جالب است ۰
سخنگوی فرماندهی انتظامی گفت: پلیس با ایجاد گشت‌های سواره و پیاده، ۴ هزار گشت پلیس، روزانه مدارس کشور را در رصد اطلاعاتی و پایش عملیاتی قرار داده است.
به‌کارگیری ۴ هزار گشت برای رصد مدارس/ دستگیری ۱۱۰ نفر از خاطیان توسط سازمان اطلاعات فراجا
به گزارش بیان ما؛ سردار دکتر "سعید منتظرالمهدی" در تشریح جزئیات خبر گفت: در ایام اخیر و در پی نگرانی‌های فراوان خانواده ها، پلیس با ایجاد گشت‌های سواره و پیاده به صورت محسوس و نامحسوس، بالغ بر ۴ هزار گشت پلیس، روزانه مدارس کشور را در رصد اطلاعاتی و پایش عملیاتی قرار داد.

وی با بیان اینکه در طی این روز‌ها بیش از ۱۱۰ نفر از خاطیان توسط سازمان اطلاعات فراجا شناسایی و دستگیر شدند، عنوان کرد: شماری از مسمومیت ها، واقعی و بخش عمده دیگر متاثر از عوامل روان شناختیِ مبتنی بر ترس و سرایتِ روانی بوده است.

سخنگوی فراجا اظهار داشت: هیجان طلبی دانش آموزان و استفاده از بمبک‌های بد بو و موارد مشابه نیز از عوامل اصلی این رخداد است که در این راستا حدود ۹ هزار بمبک بدبو جمع آوری و از فروش آن جلوگیری به عمل آمد و تعدادی از واردکنندگان عمده که این مواد را از طریق کشور‌های همجوار وارد کرده بودند، دستگیر شدند.

وی افزود: بعد از استفاده بمبک‌های بدبو در مدارس، جلوی ورود آن‌ها به کشور گرفته شد و ۲ نفر نیز که در حال وارد کردن انبوه این مواد از کشور‌های همجوار به صورت قاچاق بودند، با حکم قضائی بازداشت شدند.

سردار منتظرالمهدی تصریح کرد: به والدین گرامی و دانش آموزان و معلمان گرانقدر سرزمین‌مان به جهت تامین امنیت عزیزان‌مان در مدارس، اطمینان خاطر می‌دهیم که پرونده این پدیده شوم به‌زودی بسته خواهد شد و کماکان پلیس در کنار آنان است. short_url/vdcb80b8frhb85p.uiur.html
bayanema.ir/vdcb80b8frhb85p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین