تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲
جالب است ۰
رئیس‌جمهور گفت: خدمات شهری چند ضلع دارد؛ ضلع نخست آن مردم است که بدون همراهی و مساعدت آن‌ها کار پیش نمی‌رود.
کمک به شهرداری را از وظایف اصلی خود می‌دانیم/ دشمن به دنبال القاء ناامیدی به مردم است
به گزارش بیان ما؛  صبح امروز با حضور رئیس جمهور و شهردار تهران ۵ ایستگاه جدید مترو در خطوط ۶ و ۷ به طول ۱۱ کیلومتر افتتاح شد.
رئیسی در ابتدای این افتتاحیه با تشکر از تلاش مدیریت شهری جدید تهران گفت: خدمت رسانی به مردم در تهران کار آسانی نیست، اما انگیزه بالا، اخلاص، مردم داری و مجاهدت مدیریت شهری جدید این امر را میسر کرده‌است.
وی افزود: مطابق گزارشی که به من دادند دسترسی ایستگاه مدافعان سلامت دو ماهه آماده شده که این اتفاق قابل تقدیر است و ثابت کرد روحیه بسیجی، سرعت بالا، دقت و اخلاص است که کار‌ها را پیش می‌برد.
رئیسی افزود: برنامه‌های شهردار تهران برای توسعه خطوط مترو تهران امید بخش است و دولت نیز وظیفه دارد به شهرداری برای انجام درست وظایفش کمک کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خدمات شهری چند ضلع دارد؛ ضلع نخست آن مردم است که بدون همراهی و مساعدت آن‌ها کار پیش نمی‌رود، ضلع دوم شهرداری‌ها به عنوان تجلی اراده مردم در شورای اسلامی شهرهاست، ضلع سوم نیز دولت است که ما نیز کمک به شهرداری را از وظایف اصلی خود می‌دانیم.
رئیس جمهور تاکید کرد: دشمن به دنبال القاء ناامیدی به مردم است و این گونه جلوه می‌دهد که با شرایط و امکانات فعلی هیچ کاری نمی‌شود و نمی‌توان انجام داد، اما با اتکا به امکانات فعلی و بکارگیری همت می‌توان کار‌های بزرگی کرد که یکی از جلوه‌های آن همین افتتاحیه‌های امروز است.
رییس جمهور در بخش پایانی سخنان خود با تشکر از مجموعه مدیریت شهری تهران در اجرایی کردن طرح ساماندهی جابجایی مسافران در پایتخت گفت: همکاری بین دولت و شهرداری و مردم موجب خلق کار‌های بزرگ در تهران خواهد شد.
  short_url/vdcjhmevtuqev8z.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjhmevtuqev8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین