تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲
جالب است ۰
پس از دیدار دبیران کل جنبش جهاد اسلامی و حزب‌الله لبنان، هیأتی از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با سید حسن نصرالله دیدار و گفت‌وگو کردند.
دیدار اعضای ارشد حماس با سید حسن نصرالله
به گزارش بیان ما؛  هیأتی از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان دیدار و رایزنی کردند.
بنابر گزارش امروز (یکشنبه) وبگاه «العهد»، ریاست این هیأت را «صالح العاروری» معاون رئیس دفتر سیاسی حماس برعهده داشته است.
طبق این گزارش، در این دیدار آخرین تحولات فلسطین اشغالی به‌ویژه مقاومت دلاورانه و شجاعانه فلسطینیان در کرانه باختری و قدس اشغالی و همچنین رویدادهای داخلی رژیم صهیونیستی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
دو طرف همچنین در این دیدار تحولات سیاسی منطقه و مسئولیت جنبش‌های مقاومت و کلیت این محور در این برهه تاریخی را بررسی کردند.
این دیدار در حالی صورت گرفته است که روابط عمومی جنبش حزب‌الله لبنان، روز گذشته، از دیدار «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیأت همراه او با سید حسن نصرالله خبر داد.
هیأت جهاد اسلامی و «سید حسن نصرالله» اوضاع منطقه و چالش‌هایی که مقاومت فلسطین با آن روبروست و همچنین تقویت محور مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی را بررسی کردند. 
طرفین همچنین بر ادامه رایزنی و هماهنگی بین حزب‌الله و جهاد اسلامی تأکید و اشاره کردند جانفشانی ملت فلسطین و رزمندگان شجاع آن در برابر رژیم صهیونیستی و ارتش جنایتکار آن در سراسر فلسطین ستودنی است.
  short_url/vdcezp8znjh8zxi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcezp8znjh8zxi.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین