تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰
جالب است ۰
سرهنگ احمد شیرانی از فوت ۱۷۶ نفر در چهارمین روز سفر‌های نوروزی در کشور خبر داد و گفت: بر اساس جدیدترین آمار‌های طرح نوروزی از ابتدای طرح از ۲۴ تا ۲۷ اسفند این تعداد مرگ به ثبت رسیده است.
به گزارش بیان ما؛ سرهنگ احمد شیرانی درباره آمار‌های مربوط به طرح نوروزی اظهار داشت: در این بازه زمانی، ۱۸ هزار و ۴۹۴ مورد تصادف خسارتی و سه هزار و ۹۲ مورد تصادف جرحی نیز در جاده‌های مواصلاتی کشور رخ داده است.

به گفته وی، از ابتدای اجرای طرح نوروزی از ۲۴ تا ۲۷ اسفند همچنین چهار هزار و ۱۱۶ نفر از هموطنان به دلیل وقع تصادف جاده‌ای مصدوم و مجروح شدند.

وی تعداد تصادف فوتی در این مدت را ۱۵۱ فقره عنوان کرد و ادامه داد: براثر وقوع این تعداد تصادف در جاده‌ای کشور ۱۷۶ نفر از هموطنان تاکنون جان خود را از دست داده‌اند.

سرهنگ شیرانی درباره تعداد بیشترین تردد استانی نیز توضیح داد و گفت: در استان‌های تهران، مازندران، البرز، فارس و اصفهان در این مدت به ترتیب بیشترین تردد استانی در این ایام تعطیلات نوروزی به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه کمترین تردد استانی نیز مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، ایلام و کهکیلویه و بویراحمد بوده است، افزود: بیشترین وقوع تصادفات فوتی در استان‌های خراسان رضوی، فارس، کرمان، سیستان بلوچستان و اصفهان است. short_url/vdchi-nzq23nzxd.tft2.html
bayanema.ir/vdchi-nzq23nzxd.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما