تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰
جالب است ۰
نخست وزیر عراق خواهان همکاری مردم این کشور با نیروهای امنیتی برای خنثی کردن نقشه‌های عناصر تروریست شد.
نباید اجازه دهیم تروریست‌ها در عراق فتنه‌انگیزی کنند
به گزارش بیان ما؛  «محمد شیاع السودانی» نخست وزیر عراق در جریان دیدار با شیوخ منطقه الطارمیه در شمال بغداد تاکید کرد: همکاری ساکنان این منطقه با نیروهای امنیتی برای ممانعت از فعالیت تروریست‌ها بسیار مهم است.
وی در ادامه افزود: مردم عراق نباید اجازه دهند تروریست‌ها به اهداف خود در خصوص بی ثبات کردن این کشور و فتنه انگیزی دست یابند.
السودانی بیان کرد: همکاری سازنده میان عراقی‌ها و نیروهای امنیتی یک مسأله بسیار مهم در راستای تقویت امنیت و ثبات کشور است. ما نباید اجازه دهیم عناصر تروریست به اقدامات تروریستی خود در این کشور ادامه دهند.
این در حالیست که نیروهای حشد شعبی با همکاری نیروهای امنیتی عراق به عملیات خود علیه عناصر داعش ادامه می‌دهند به طوری که منابع عراقی از نابودی ۸ مخفیگاه داعش و کشف و ضبط ۳ بسته انفجاری در کرکوک و صلاح الدین در عملیات نیروهای حشد شعبی عراق خبر دادند.
سازمان حشد شعبی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: تیپ‌های ۵۲ و ۶۱ و ۱۶ و ۶۳ و ۴۰ و هنگ مأموریت‌های ویژه و هنگ عملیات‌های ویژه فرماندهی کرکوک و شرق دجله و فرماندهی محور شمال و سایر نیروهای نظامی در این عملیات با همکاری نیروهای پشتیبانی و فنی مشارکت کردند.
نخست وزیر عراق هم چنین در جریان افتتاحیه کنفرانس بین المللی گفتگو در بغداد تاکید کرد: دولت عراق به دنبال تحقق آرامش سیاسی در این کشور است.
وی افزود: ما به دنبال بازگرداندن جایگاه منطقه‌ای و بین المللی عراق هستیم. مسأله فساد یک نبرد بزرگ به شمار می‌رود و ما از هیچ مسأله ای که باعث سو استفاده از اموال ملت شود چشم پوشی نخواهیم کرد.
  short_url/vdcirqazvt1azp2.cbct.html
bayanema.ir/vdcirqazvt1azp2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما