تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵
جالب است ۰
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از واریز حقوق معلمان به صورت علی‌الحساب خبر داد و
حقوق اسفند معلمان به صورت علی‌الحساب واریز شد/ حقوق معلمان حق‌التدریس و خرید خدمات پرداخت شد
به گزارش بیان ما؛  صادق ستاری‌فرد معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اظهار در خبر ساعت 14 اظهار کرد: ابتدا از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان عذرخواهی می‌کنم. خیلی شرمنده فرهنگیان و خانواده‌های آنها هستیم. 
وی با اشاره به جایگاه معلم در اسناد تحولی آموزش و پرورش، افزود: در اسناد تحولی آموزش و پرورش، معلم به عنوان محور تحول و رکن اصلی کیفیت بخشی همراه مطرح بوده است و نظام رتبه‌بندی معلمان در سیاست‌های کلی ابلاغی رهبر معظم انقلاب و در سند تحول بنیادین و همچنین در شعارهای انتخاباتی رئیس‌جمهور مورد تأکید قرار گرفته است.
ستاری‌فرد با بیان اینکه طی یکسال اخیر برای رتبه‌بندی معلمان انجام شده است، ادامه داد: حدود 73 درصد رتبه‌بندی انجام شد لکن برای پرداخت حقوق اسفند ماه با توجه به اینکه رتبه‌های واقعی را صادر کردیم، مشکلی پیش آمد.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اختلاف مبنای محاسباتی با سازمان برنامه و بودجه داشتیم و لذا حقوق اسفند به صورت علی‌الحساب واریز شد. 
وی با بیان اینکه حقوق معلمان حق‌التدریس و خرید خدمات نیز امروز پرداخت شد، تصریح کرد: واریز حقوق معلمان آغاز شده است و امروز همه معلمان حقوق خود را به صورت علی‌الحساب دریافت می‌کنند.
  short_url/vdcjtmevouqevtz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjtmevouqevtz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین