تاریخ انتشار : ۷ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۳
جالب است ۰
معترضان به اصلاحات قضایی نتانیاهو در چندین شهر در مقابل خانه‌های اعضای ائتلاف حاکم در سرزمین‌های اشغالی فلسطین تظاهرات کردند.
تجمع معترضان در مقابل خانه‌های اعضای ائتلاف حاکم صهیونیستی
به گزارش بیان ما؛  درپی تشدید تظاهرات در سرزمین‌های اشغالی در هفته‌های اخیر در اعتراض به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اشغالگر که به فساد متهم است، خبرنگار شبکه خبری الجزیره گزارش داد معترضان به اصلاحات قضایی نتانیاهو در چندین شهر در مقابل خانه‌های اعضای ائتلاف حاکم تظاهرات کردند.
به گزارش شبکه خبری الجزیره، تظاهرکنندگان جاده اصلی ایالون در تل‌آویو را به عنوان بخشی از اعتراضات علیه اصلاحات نتانیاهو در قانون قضایی مسدود کردند.

این در حالی است که «یولی ادلشتاین» یک قانونگذار حزب لیکود که ریاست کمیته امور خارجه و دفاع کنست را برعهده دارد درخواست وزیر دفاع برای توقف طرح جنجالی نتانیاهو را تکرار و احتمال از بین رفتن اکثریت پارلمانی کابینه را مطرح کرد.
نتانیاهو که متهم به فساد و اختلاس است، تلاش دارد به همراه حزب خود قانونی را به تصویب برساند که برکنار کردن اعضای دولت توسط دستگاه قضایی را دشوار می‌کند. این امر سبب بروز چندین دور تظاهرات شده است. معرضان وعده داده‌اند این هفته تظاهرات به اوج خود می‌رسد و هشدار داده‌اند در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه، اعتراضات «فلج کننده» خواهد بود.
  short_url/vdcd990fjyt0fo6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcd990fjyt0fo6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین