تاریخ انتشار : ۸ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۹
جالب است ۰
رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه بیشترین درگیری‌ها در جایی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونسیتی اصلا انتظارش را نداشت و آن کرانه باختری است، گفت: پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس کنار گذاشتن معاهده ننگین ابراهام است که بنیانگذار آن ترامپ جنایتکار بود.
سردار شریف: ۲۵ فروردین روز قدس خواهد بود/ پیام اصلی راهپیمایی کنار زدن معاهده آبراهام است
به گزارش بیان ما؛ سردار رمضان شریف امروز در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی که به مناسبت اعلام برنامه‌های روز قدس برگزار شد، اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط ویژه‌ای که در سرزمین‌های اشغالی وجود دارد و آمار بالایی از جوانان فلسطینی که با رژیم صهیونسیتی مقابله می‌کنند و همین‌طور شرایط خاصی که دنیای اسلام دارد و ان‌شاالله به سمتی می‌رود که فشار بیشتری بر صهیونیست‌ها وارد کند، تصمیم گرفتیم که روز جهانی قدس را از آرامگاه شهید سلیمانی که میداندار و پرچمدار قدس شریف بودند اعلام کنیم.
وی عنوان کرد: بنابر شرایط تقویمی روز قدس امسال را در ۲۳ ماه مبارک و مصادف با ۲۵ فروردین ماه در سراسر کشور، منطقه، دنیای اسلام و جهان برگزار می‌کنیم.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ویژگی مراسم روز قدس امسال پرداخت و با تاکید براینکه ما بیش از همیشه به قدس نزدیک‌تر شده‌ایم و آرمان قدس دست‌یافتنی‌تر شده است، گفت: همه کسانی که تحولات سیاسی سرزمین های اشغالی را دنبال می‌کنند به این موضوع اذعان دارند.
سردار شریف اضافه کرد: از طرفی مبارزات میدانی فلسطینی‌ها شدت گرفته و از طرفی هم این رژیم غرق در مشکلات است، امروز همه ۲۷ هزار کیلومتر اشغالی فلسطین صحنه مبارزه و رویارویی مردم با رژیم صهیونسیتی است، اینها علاوه بر دعواها و درگیری‌های داخلی خودشان است که به دلیل زیاده‌خواهی نخست‌وزیرشان شدت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه بیشترین درگیری‌ها در جایی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونسیتی اصلا انتظارش را نداشت و آن کرانه باختری است، گفت: پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس کنار گذاشتن معاهده ننگین ابراهام است که بنیانگذار آن ترامپ جنایتکار بود.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: به تاسی سلیمانی عزیز شاهد رشد مقاومت و عقب نشینی پی در پی صهیونیست‌ها هستیم تا روزی آرمان آزادی قدس شریف تحقق یابد
  short_url/vdchz-nz-23nzmd.tft2.html
bayanema.ir/vdchz-nz-23nzmd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما