تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰
جالب است ۰
بوشهر حالا در فوتبال ساحلی گلر ملی پوش دارد و محمد جواد خسروی در اولین تورنمنت رسمی اش با تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بر بام قاره کهن ایستاد.
دروازه‌بان قهرمان آسیا: همیشه منتظر یک فرصت بودم | کادرفنی در بهترین زمان مزد تلاش‌هایم را داد
به گزارش بیان ما؛  در سالهای اخیر در پارس جنوبی تبدیل به گلر شماره یک شد و در اردوهای ملی حاضر بود اما فرصت حضور در رقابتهای مهم بین المللی را نیافته بود تا اینکه مزد سکوت و تلاشش را گرفت و در قهرمانی ایران نقش آفرینی کرد.
وی در گفت و گو با همشهری آنلاین، درباره قهرمانی ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا، اظهار داشت: خوشحالم بالاخره و با تلاش فراوان توانستم اعتماد مربیان تیم ملی را جلب کنم. سالهاست در سطح اول فوتبال ساحلی ایران بازی می‌کنم و همواره منتظر یک فرصت بودم که کادر فنی تیم ملی در اردوهای اخیر مزد تلاشهای چند سال اخیر را در بهترین موقع به من دادند.
گلر بوشهری تیم ملی ساحلی درمورد اخراج شدنش در بازی با امارات، توضیح داد: ماجرای اخراج من توسط داور سختگیر ژاپنی در نوع خود جالب بود. در بازی اول مقابل مالزی یک گل زدم و دو پاس گل دادم اما در بازی مقابل امارات روی یک خطای ساده، داور مرا اخراج کرد. در نیمه نهایی هم مقابل عمان شگفتی ساز پیروز شدیم. شکر خدا در این رقابتها ۵ پاس گل دادم که عملکرد قابل قبولی محسوب می شود.
خسروی ضمن تقدیر از تاکتیک ویژه تیم ملی گفت: تاکتیک دو باز باعث می شود دروازبان یک نقش مهم را در خلق گل‌های تیم داشته باشد.
وی درمورد حضور مهدی تاج در محل برگزاری مسابقات، عنوان کرد: حضور رئیس فدراسیون فوتبال انگیزه ما را بیشتر کرد و خوشحالم اردوهای ۴ ماهه ما جواب داد. اردوهای خوب و برگزاری بازی های تدارکاتی که توسط محتشم، رئیس کمیته فوتبال ساحلی ایران برنامه ریزی شده بود باعث شد تا با خلق رکورد و کلین شیت قهرمان آسیا شویم.
دروازه‌بان قهرمان آسیا در خاتمه تصریح کرد: فدراسیون قول‌هایی برای پرداخت پاداش ها داده است و شرایط برای ادامه این روند مثبت تیم ملی ادامه دارد. امسال ۴ تورنمنت مهم در پیش داریم که مهمترین آنها جام جهانی دبی است که باید مقتدرانه در این رقابتها شرکت کنیم. به شخصه به این تورنمنت و قهرمانی در اولین حضورم نیاز داشتم و باز هم برای اثبات این روند باید تلاش دوچندانی داشته باشم.
  short_url/vdcaein6049n6m1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcaein6049n6m1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین