تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۵
جالب است ۰
فرمانده کل سپاه گفت: شهید جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است و فتح‌های امروز جبهه مقاومت، محصول راهی است که او برای آزادی قدس و رهایی مردم فلسطین از یوغ سلطه و ستم اشغالگران صهیونیست و حامیان آن‌ها باز کرد.
شهید جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است
به گزارش بیان ما؛  سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار‌های نوروزی با خانواده معظم شهیدان احمد متوسلیان، سعید و محمد طوقانی و مهدی ذاکر حسینی امنیت، آرامش، پیشرفت و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهیدان دانست و گفت:همانطور که شهدا ستارگان درخشان آسمان افتخارات کشور و جامعه ما هستند، خانواده‌های شهدا هم چشم و چراغ این جامعه هستند.
وی افزود: شهید جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است و فتح‌های امروز جبهه مقاومت، محصول راهی است که او برای آزادی قدس شریف و رهایی مردم مظلوم فلسطین از یوغ سلطه و ستم اشغالگران صهیونیست و حامیان آن‌ها باز کرد.
سرلشکر سلامی با اشاره به تقدیم ۱۳۰ هزار شهید سپاه و بسیج پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران گفت: برنامه ریزی سپاه این است که تمام فرماندهان سپاه در سراسر کشور به طور منظم و مستمر، دیدار و سرکشی از خانواده شهدا در سال جاری را نیز در اولویت‌های خود داشته باشند.
وی ادامه داد: معتقد هستیم دیدار‌های خانواده‌های شهدا به ما روحیه و توانایی‌های استثنایی می‌دهد و انگیز‌های ما را مضاعف و زنده نگه می‌دارد.
  short_url/vdcjvmevauqevmz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjvmevauqevmz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین