تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۱
جالب است ۰
نماینده وزارت صمت گفت: امروز افزایش قیمت‌ها در سایت گروه‌های خودروسازی بارگذاری می‌شود.
افزایش قیمت خودرو‌ها اعلام شد
به گزارش بیان ما؛  محمد علی تیموریگفت: شورای رقابت پس از کار‌های کارشناسی و بررسی کیفیت تولیدی و همچنین گزارش حسابرسی  بعد از ۱۸ ماه  قیمت گذاری جدیدی را برای خودرو‌ها در کارخانه انجام داد که این قیمت گذاری شامل افزایش میانگین ۲۹ درصد بوده است.
 به گفته نماینده وزارت صمت در گروه ساپیا, شاهین ۱۸ درصد، کوئیک اتومات ۱۷ درصد در ایران خودرو شامل پرشیا,سمند, تارا و ۲۰۶ براساس حسابرسی و سطح کیفیت کمتر از ۲۹ درصد  افزایش داشته اند.
او از اعمال افزایش قیمت ها خبر داد و گفت: امروز در سایت‌ها اعلام می کنیم و مصرف کننده براساس لیست قیمت‌ها که اعلام کرده اند، خودرو را تحویل خواهند گرفت .
تیموری گفت: قیمت کارخانه شاهین ۳۰۴ میلیون تومان بود که ۴۰ میلیون تومان هم نرخ عوارض به آن اضافه می‌شد، اما این افزایش قیمت بر روی ۳۰۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده که حدود ۶۰ میلیون تومان می‌شود؛ بنابراین قیمت شاهین کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان با افزایش ۱۸ درصدبه مشتریان تحویل داده می‌شود.
نماینده وزارت صمت گفت:  قیمت‌های اولیه که شورای رقابت  در نظر گرفته بود، بیش از ۴۰ درصد بود که با دستور معاون اول رئیس جمهور بازنگری شد و قیمتی که مد نظر قرار گرفت شامل افزایش تولید شود و در هفته دوم فروردین ماه میزان تولید کارخانجات خودرو سازی ۳۲ درصد افزایش داشته است.   
او گفت: در تمامی  قرارداد‌ها موقع پیش فروش  لحاظ شده بود که قیمت خودرو‌ها به قیمت روز در کارخانه ارائه می‌شود و تمامی کسانی که ثبت نام کرده اند به قیمت فعلی خودرو را تحویل می‌گیرند.
  short_url/vdci5qazzt1azv2.cbct.html
bayanema.ir/vdci5qazzt1azv2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین