تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۸
جالب است ۰
شکست سنگین تیم هوادار برابر استقلال باعث ایجاد برخی حواشی پیرامون این تیم و بازیکنانش شده است.
واکنش رسمی باشگاه هوادار به حواشی و ماجرای تبانی در بازی با استقلال
به گزارش بیان ما؛  میلاد فاندر مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه هوادار که نقش سخنگو را در این باشگاه لیگ برتری ایفا می‌کند، نسبت به حواشی دیدارشان برابر استقلال واکنش نشان داد. پس از باخت شش بر یک هوادار برابر استقلال بسیاری از صفحات در فضای مجازی برخی بازیکنان هوادار را به تبانی متهم کردند و این موضوع سبب واکنش این باشگاه شد:
*آماده بازی گل‌گهر می‌شویم
همانطور که می‌دانید اتفاقات برای ما ناراحت کننده و به قول آقای الهامی ناامید کننده بود. وقتی بازی را می‌برید، مثل برد تاریخی هوادار برابر پرسپولیس، سه چهار ساعت حق خوشحالی داری و وقتی می‌بازی با وجود ناگوار بودن باخت، بیست و چهار ساعت حق ناراحتی داریم. فوتبال و زندگی ادامه دارد. بچه‌های خودمان بسیار ناراحت بودند اما اولین تمرین بعد از بازی برگزار شد تا آماده بازی حساس برابر گل گهر شویم.
*بعضی حرف‌ها دل آدم را به درد می‌آورد
آقای الهامی شاید علی‌رغم انتظار اصحاب رسانه در نشست خبری بعد از بازی شرکت کرد. برای ما هم کار آسانی نیست ولی باید یاد بگیریم در روز باخت تصویری از خودمان ارائه بدهیم. وقتی آدم بعضی‌ حرف‌ها را می‌شنود دلش به درد می‌آید. سرچشمه این حرف‌ها این است که آنقدر باشگاه هوادار بزرگ شده که توقع نمی‌رود این اتفاق رقم بخورد وگرنه شکست‌های پرگل شامل حال خیلی تیم‌ها شده است. آقا ساکت یک برد سه امتیازی را به سه مساوی ترجیح می‌دهد. از امروز کسی حق ناراحتی ندارد و آماده بازی گل گهر می‌شویم. بزرگ‌ترهای تیم، تیم‌مان را جمع می‌کنند.
*مهدی عبدی باشرف‌ترین بازیکن هوادار است
یک‌سری شائبه‌ها راجع به بعضی بازیکنان‌مان اتفاق افتاد و این‌ها همان‌هایی هستند که بهترین عملکرد را در دور رفت مقابل استقلال داشتند. بازیکن روز خوب و بد دارد. مهدی عبدی باشرف‌ترین بازیکن هوادار است و همه بازیکنان ما از پایین خودشان را به بالا رساندند و قدر موقعیت‌شان را می‌دانند. در روز بدمان خوردیم به روز خوب استقلالی‌ها. شاید این نتیجه و اتفاقات خیلی به ما انگیزه دهد که همین فصل در جام حذفی به استقلال بخوریم و قصه متفاوت خواهد بود. با برد مقابل استقلال ملاثانی می‌توانیم به جمع چهار تیم راه پیدا کنیم.
*واکنش طرفداران استقلال و پرسپولیس مهم نیست
ما نه از خوشحالی طرفداران باشگاه استقلال از بردمان مقابل پرسپولیس خوشحال شدیم و به ناراحتی طرفداران پرسپولیس بعد از باخت‌مان به استقلال اهمیت نمی‌دهیم. ما برای خودمان فوتبال بازی می‌کنیم. ما دوست داشتیم اولین امتیازمان را مقابل استقلال کسب کنیم ولی فوتبال است و بچه‌های ما ادامه می‌دهند و انشاالله یک حسن ختام خوب خواهیم داشت. بچه‌های ما گریستند بعد از بازی استقلال و بعد از بازی پرسپولیس خوشحال بودند و اما این‌ها فقط برای ۲۴ ساعت است.
*نشان می‌دهیم این بازی فقط اتفاق بوده
پنالتی آقای حسینی ناراحت کننده بود و عذرخواهی هم داشتند ولی پکیج را کامل کرد که بچه‌های‌مان هم‌قسم شوند تا دوباره به استقلال بخورند و نشان دهند فقط اتفاق بود.
*مسئله داوری در این مسابقه گم شد
شاید مسئله داوری در بازی استقلال گم شد. دقیقه ۴۹ بازی، محمدجواد محمدی در محوطه استقلال سرنگون شد. تیم ما یاد نگرفته که به داور هجوم ببرند. تصاویر کاملا گویاست که پنالتی هوادار گرفته نشد. آقای بنیادی‌فر داور کجا باید اراده و وجود و شخصیت و قانون‌مدار بودنش را به اثبات برساند؟ آنجایی که از حق یک تیم مظلوم دفاع کند. بازی‌ای که یک هیچ بودیم بلافاصله بعد از ان صحنه گل دوم را خوردیم و شاید شیرازه تیم ما از هم پاشیده شد. نوع برخورد داور با بازیکنان استقلال و هوادار متفاوت بود. از آقای تاج به عنوان متولی فوتبال می‌خواهم VAR را بیاورند و اگر آمدنی نیست به ما رویا نفروشند.
  short_url/vdcdk50fxyt0fz6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdk50fxyt0fz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما