تاریخ انتشار : ۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۲
جالب است ۰
سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزرات راه و شهرسازی گفت: کد ملی 73.6 میلیون نفر به کدپستی متصل شده و این اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان وجود دارد اما به‌روزرسانی باید در دستور کار قرار گیرد.
ثبت اطلاعات 73.6 میلیون نفر در سامانه املاک/ معامله با اسناد رسمی در سامانه به‌روز می‌شود
به گزارش بیان ما؛  ابوالفضل نوروزی، سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزرات راه و شهرسازی در گفت‌وگو با اخبار سیما اظهار داشت: هم اکنون 20 دستگاه اجرایی به صورت برخط به سامانه ملی املاک و اسکان متصل شده‌اند و اطلاعات این دستگاه‌های اجرایی روزانه در سامانه بروزرسانی خواهد شد.
نوروزی در تشریح آخرین وضعیت سامانه ملی املاک و اسکان گفت: هم اکنون 350 میلیون اطلاعات در سامانه ثبت شده و این اطلاعات شامل مالکیت، سکونت و مشخصات مردم است.
وی افزود: بر همین اساس، کد ملی 73.6 میلیون نفر به کدپستی متصل شده و این اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان وجود دارد اما بروزرسانی باید در دستور کار قرار گیرد.
سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزرات راه و شهرسازی بیان کرد: هم اکنون هر معامله رسمی که در دفترخانه ثبت شود در سامانه ملی املاک و اسکان بارگذاری شده و اطلاعات به‌روزرسانی می‌شود.
نوروزی با اشاره به ماده 54 مالیات‌های مستقیم گفت: بر اساس قانون دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا خدمات خود را بر مبنای سکونت ثبت شده در سامانه ملی املاک و اسکان ارائه کنند.
  short_url/vdchxqnz-23nzid.tft2.html
bayanema.ir/vdchxqnz-23nzid.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین