تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۹
جالب است ۰
سرپرست تیم فوتبال استقلال به تغییر محل بازی پرسپولیس و پیکان واکنش نشان داد.
واکنش استقلال به تغییر محل بازی پرسپولیس
به گزارش بیان ما؛  بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر محل برگزاری مسابقه این هفته تیم پیکان، اظهار کرد: همه یک سال زحمت می‌کشند و هزینه می‌کنند تا بر اساس لیاقت و زحمت خود، در پایان فصل به مقامی در جدول دست پیدا کنند. ما کم زحمت نکشیدیم و تلاش کردیم با وجود همه مشکلات و تغییرات، دل هواداران را شاد کنیم ولی این اتفاقات باور کردنی نیست. پارسال هم کسی انتظار نداشت ما قهرمان شویم و تا به خودشان آمدند، دیدند ما سه هفته مانده با پایان لیگ، قهرمان شدیم وگرنه مطمئن باشید که نمی‌گذاشتند به قهرمانی برسیم. 
وی افزود: سوال من از سازمان لیگ این است که چرا تبعیض بین تیم‌ها قائل هستید و ما چرا باید در دستگردی و بدون تماشاگر مقابل پیکان بازی می‌کردیم و تیم دیگر در آزادی و با تماشاگر بازی کند؟ چون گفتند ما بازی نمی‌کنیم؟! چرا کرج یا جاهای دیگر و شهرهای اطراف تهران این بازی را برگزار نکردند؟ مگر پیکان میزبان نیست و حق انتخاب ندارد؟ 
طاهری در پایان افزود: سوال من از مسئولان سازمان لیگ این است که مگر یک مسئول تصمیم گیر نباید بی طرف باشد؟ مگر باید برای یک رنگ خاص تلاش کند ؟ این تصمیم گیری شائبه برانگیز و از عدالت به دور است. این ننگ بر روی پیشانی سازمان لیگ می‌ماند و کسی فراموش نمی‌کند که آن‌ها خودشان باعث و بانی تبعیض و ایجاد شائبه می‌شوند. پیکان اگر در حال سقوط بود، این اتفاق رخ می‌داد؟ آن هم از وضع چینش و افتضاحات داوری. ما الکی زحمت می‌کشیم و سرکار هستیم. ما و هواداران چه گناهی کرده‌ایم که این تبعیض را باید تحمل کنیم؟
عصر امروز سازمان لیگ به طور رسمی از تغییر محل دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال خبر داد. این دیدار که قرار بود در ورزشگاه دستگردی برگزار شود، به ورزشگاه آزادی منتقل شد.
تغییر محل برگزاری این دیدار باعث واکنش‌هایی شد و سازمان لیگ نیز تاکنون توضیحی در این خصوص ارائه نکرده است
  short_url/vdca00n6e49n6y1.k5k4.html
bayanema.ir/vdca00n6e49n6y1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین