تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۹
جالب است ۰
معاون اجتماعی فرهنگی پلیس فتا فراجا ، در راستای پاک سازی و حذف محتواهای نامناسب و مغایر با شئونات اخلاقی از صفحات و کانال های اشخاص در فضای مجازی هشدار داد.
هشدار پلیس فتا به مزون‌ها، مدلینگ، سالن‌های زیبایی، پیکر تراشی و باشگاه‌های ورزشی
به گزارش بیان ما؛  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ "رامین  پاشایی" در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای اجرای طرح عملیاتی پلیس فتا در خصوص " پاک سازی فضای مجازی از محتواهای غیر اخلاقی"  که تهدید کننده امنیت روانی خانواده ها می باشد، ضمن رصد صفحات و کانال های فعال در فضای مجازی، در صورت مشاهده هر گونه محتوای نامتعارف و مغایر با شئونات اخلاقی؛ برخورد با مرتکبان کما فی السابق در دستور کار پلیس فتا کل کشور قرار دارد .
این مقام مسئول افزود : بیشترین حجم تولید و انتشار محتواهای نامناسب مربوط به تبلیغات صفحات تجاری فعال در حوزه مزون های لباس زنانه و مردانه، مدلینگ، سالن های زیبایی، پیکر تراشی و باشگاه های ورزشی است که تعدادی از فعالان این حوزه پس از دریافت اخطار و تذکر تلفنی از پلیس فتا نسبت به حذف محتوای نامناسب اقدام نموده اند.
معاون اجتماعی فرهنگی پلیس فتا فراجا تصریح کرد: در این رابطه مجددا به صاحبان  اینگونه کسب و کارها اخطار می دهیم تا قبل از رصد وتشکیل پرونده قضائی شخصا نسبت به حذف محتواهای نامتعارف از صفحات و کانال های خود اقدام کنند.
وی بیان داشت : با توجه به حجم بالای تماس های مردمی و گزارشات دریافتی از سوی کاربران گرامی و فهیم فضای مجازی مبنی بر برخورد با جرایم مذکور ؛ اولویت برخورد با مرتکبان تخلف در این حوزه در ابتدا تماس تلفنی و احضار مبنی بر ارشاد و حذف محتواهای نامناسب بوده و در صورت عدم توجه و تکرار مجدد؛ پرونده علیه آنها تشکیل وبه محاکم قضائی ارسال خواهد شد.
  short_url/vdcjvaevxuqevoz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjvaevxuqevoz.fsfu.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین