تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۹
جالب است ۰
سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ و خیزش گرد و خاک در مناطق‌ مستعد خبر داد.
به گزارش بیان ما؛  سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که روز (دوشنبه‌) در خراسان شمالی‌، خراسان رضوی، خراسان جنوبی‌، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان و شرق‌ فارس‌ در برخی‌ ساعات‌ رگبار باران، گاهی‌ رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ و در مناطق‌ مستعد گردوخاک‌ و در ارتفاعات‌ البرز و برخی‌ نقاط‌ شمال غرب‌ بارش‌ پراکنده پیش‌بینی‌ می‌شود.
بیشینه‌ بارش‌ امروز در استان کرمان رخ‌ داده و بارش‌ تگرگ‌ در برخی‌ نقاط‌ این‌ استان دور از انتظار نیست.
سه‌شنبه‌ در خراسان شمالی‌، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، نیمه‌ غربی‌ یزد و ارتفاعات‌ کرمان رگبار باران، گاهی‌ رعد و برق‌ و وزش‌باد شدید موقت‌ و در ارتفاعات‌ البرز و برخی‌ نقاط‌ شمال غرب‌ بارش‌ پراکنده پیش‌بینی‌ می‌شود. 
چهارشنبه‌ در ارتفاعات‌ البرز و برخی‌ نقاط‌ شمال غرب‌، شمال شرق‌ و مرکز کشور بارش‌ پراکنده گاهی‌ رعد و برق‌ و وزش‌ باد رخ‌ خواهد داد.
روزهای پنجشنبه‌ و جمعه‌ نیز برای شمال غرب‌، غرب‌، ارتفاعات‌ و دامنه‌های البرز مرکزی و برخی‌ نقاط‌ مرکزی کشور رگبار باران گاهی‌ رعدوبرق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ پیش‌بینی‌ می‌شود.
طی‌ روزهای چهارشنبه‌ و پنجشنبه‌ در نیمه‌ شرقی‌ کشور به‌ ویژه منطقه‌ زابل‌ در بعضی‌ ساعات‌ سرعت‌ وزش‌ باد افزایش‌ یافته‌ و در مناطق‌ مستعد سبب‌ خیزش‌ گردوخاک‌ خواهد شد.
از امروز تا آخر هفته‌ شرق‌ دریای عمان و خلیج‌ فارس‌ مواج‌ است‌.
  short_url/vdcf1edyyw6dy1a.igiw.html
bayanema.ir/vdcf1edyyw6dy1a.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین