تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۳
جالب است ۰
ملی‌پوش تیم ملی تکواندو ایران گفت: مسابقات جهانی ۱۴۰ امتیاز دارد و می‌تواند باعث صعود ورزشکاران در رنکینگ شود. تمام تلاشم را می‌کنم تا با خوشرنگ‌ترین مدال به ایران بازگردم و ارتقای رنک داشته باشم.
تمام تلاشم را می‌کنم تا با خوشرنگ‌ترین مدال به ایران بازگردم
به گزارش بیان ما؛ مهدی حاجی موسایی عضو تیم ملی تکواندو آقایان کشورمان   در ارتباط با مسابقات جهانی باکو اظهار داشت: از تجربیات دوره گذشته که در مسابقات جهانی مکزیک حضور داشتم استفاده خواهم کرد و با پیروی از دستورات کادرفنی در تمرینات سعی خواهم کرد تا بهترین عملکرد خود را داشته باشم.

او در خصوص حریفان خود در مسابقات باکو بیان کرد: آنالیز خوبی از بازی حریفان خود به همراه کادرفنی داشته ایم و در جریان مسابقات نیز فیلم مبارزه آنان را تماشا خواهم کرد تا با آمادگی کامل پا به رقابت بگذارم.

حاجی موسایی خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی ۱۴۰ امتیاز دارد و می‌تواند باعث صعود ورزشکاران در رنکینگ شود. تمام تلاشم را می‌کنم تا با خوشرنگ‌ترین مدال به ایران بازگردم و ارتقای رنک داشته باشم.

او در ارتباط با نحوه برگزاری اردو‌های تیم ملی گفت: اردو‌های منظمی را پشت سر گذاشتیم و تمام تمرینات روی اصول برگزار می‌شود و امیدوارم تمام تکواندوکاران با کسب نتیجه خوب به ایران باز گردند. پیش بینی قول مدال نمی‌دهم، اما تمام تلاشم را می‌کنم و هرچه در توان دارم به کار خواهم گرفت و با توکل به خدا با رقبا به مبارزه می‌پردازم. short_url/vdcb5wb85rhb8gp.uiur.html
bayanema.ir/vdcb5wb85rhb8gp.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین