تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱
جالب است ۰
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: هنوز خودروهایی تولید می‌کنیم که ۲ برابر یا بیشتر از خودروهای کارخانه‌های دیگر کشورها سوخت مصرف می‌کنند، آیا این تولید افتخار است؟
انتقاد رییس سازمان بازرسی کل کشور از کیفیت خودروهای داخلی/ آیا این تولید افتخار است؟
به گزارش بیان ما؛  ذبیح الله خداییان رییس سازمان بازرسی کل کشور روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان سمنان در سالن همایش‌های استانداری گفت: خودروهای فرسوده‌ای در کشورمان داریم که چند برابر مصرف استاندارد مصرف سوخت دارند و این موضوع در تضاد با مدیریت مصرف است.
وی تصریح کرد: خرید خودروهای فرسوده از مردم توسط دولت نقشی مهم در مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت انرژی دارد.
رییس سازمان بازرسی کل کشور افزود: خروج از وابستگی نفتی یکی از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی است و باید احاد جامعه به این جمع بندی برسند مردمی‌سازی اقتصاد و تمرکززدایی از اقتصاد نفتی گره‌گشای مشکلات است.
 
او افزود: نخبگان سرمایه فکری دارند و ممکن است از لحاظ مالی ضعیف باشند و کمک و حمایت مالی از نخبگان و دانش بنیان‌ها راه ممانعت از خروج نخبگان از کشور است.
 
خداییان اضافه کرد: اجرای قانون تسهیل صدور مجوز‌ها به منظور رونق سرمایه گذاری بخش خصوصی پیگیری می‌شود و یکی از راه‌های تحقق این امر این است که دستگاه‌ها به سامانه خدمات دولت الکترونیک متصل و مجوز‌ها به صورت الکترونیکی و در اسرع وقت صادر شود.
وی با اشاره به برخی مشکلات در تحقق پنجره واحد کسب و کار و صدور الکترونیکی مجوز‌ها و استعلام‌ها گفت: در این خصوص برای برخی مدیران بلندمرتبه پرونده تشکیل شده و همچنان با کمک خود دولت و شخص رئیس جمهور این موضوع پیگیری می‌شود
  short_url/vdcbgwb8frhb88p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbgwb8frhb88p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما