تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۷
جالب است ۰
این روز‌ها خبر‌هایی که در مورد مهدی طارمی منتشر می‌شود برای فوتبال دوستان ایرانی جذاب است.
خبر‌های جذاب در مورد ستاره تیم ملی/ پیشنهاد ۲۷ میلیون یورویی الهلال
به گزارش بیان ما؛  چند روزی است که بحث حضور احتمالی مهدی طارمی در بایرن مونیخ داغ شده و البته همچنان نام الهلال هم در این میان شنیده می‌شود. طبعاً در این رابطه نظر خود مهدی و مسؤولان باشگاه پورتوی پرتغال بسیار مهم است، اما نزدیکان و دوستان طارمی می‌گویند او خیلی علاقمند است که شرایط حضورش در بایرن مونیخ آلمان فراهم شود. بزرگترین و پر افتخار‌ترین تیم آلمان و یکی از بهترین تیم‌های اروپا که نامش هر فوتبالیستی را وسوسه می‌کند.
 اگر قرار باشد مهدی طارمی به روند رو به رشد خود ادامه بدهد، باید به تیمی به مراتب بزرگتر از پورتو برود. البته پورتو هم اصلا تیم کوچکی نیست، اما به هر حال خیلی‌ها عقیده دارند بایرن مونیخ آلمان می‌تواند یک گزینه جذاب و ایده آل برای ستاره تیم ملی باشد. از طرفی الهلال فقط از نظر مالی می‌تواند مهدی را تهییج کند، اما بحث بایرن مونیخ کاملاً متفاوت است و بسیاری از دلسوزان و دوستان نزدیک مهدی به او توصیه کردند که اگر می‌تواند فرصت حضور در بایرن مونیخ را از دست ندهد. ما بازیکنانی، چون علی دایی را در بایرن مونیخ داشتیم و طبعاً حضور طارمی در این تیم برای رسانه‌های ورزشی و مردم فوتبالدوست از جذابیت‌های بسیاری برخوردار است.
طارمی حتماً در این رابطه با پدرش و کارشناسان فوتبال که مورد اعتماد هستند، مشورت خواهد کرد. در نهایت امیدواریم این بازیکن بهترین تصمیم را بگیرد و همچنان روند رو به رشد خود را ادامه بدهد، اما به هر حال نمی‌توان کتمان کرد که نام بایرن مونیخ بسیار وسوسه کننده است و خیلی از کسانی که مهدی را دوست دارند، دعا می‌کنند که او پیراهن این تیم بزرگ و پر افتخار را بر تن کند.

جزییات پیشنهاد میلیاردر‌های عرب به طارمی

روزنامه ابولا جزئیات جدیدی از پیشنهاد باشگاه الهلال عربستان به مهدی طارمی منتشر کرد. 
باشگاه الهلال عربستان به عنوان یکی از مشتریان جدی مهدی طارمی قصد دارد تا این بازیکن را با پیشنهادی قابل توجه از حضور در اروپا منصرف کرده و او را بار دیگر به فوتبال آسیا برگرداند.
روزنامه ابولا که روز گذشته این خبر را اعلام کرد جزئیات جدیدی از پیشنهاد میلیاردر‌های عرب به طارمی را منتشر کرده است. این رسانه پرتغالی به نقل از مطبوعات عربستان رقم پیشنهادی الهلال به ستاره ایرانی را ۹ میلیون یورو در سال دانست.
البته رقم یاد شده بدون احتساب پاداش و آپشن‌های احتمالی است و الهلال قصد دارد آن را در ازای قراردادی ۳ ساله به طارمی پرداخت کند؛ به این ترتیب او با قبول پیشنهاد آبی‌های عربستان در مجموع ۲۷ میلیون یورو کاسب خواهد شد.
با توجه به کیفیت قراردادی که امضا خواهد شد، این مبلغ می‌تواند خیلی بیشتر شود. پیشنهاد مالی اغوا کننده تنها راهکار الهلال برای راضی کردن طارمی است. باشگاه عربستانی حتی حاضر است برای عملی کردن این انتقال در تابستان پیش رو رضایت نامه مهاجم ایرانی پورتو را با پرداخت مبلغی در حدود ۱۰ میلیون یورو دریافت کند.
  short_url/vdcjvoevyuqevvz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjvoevyuqevvz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین