تاریخ انتشار : ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۳
جالب است ۰
رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که حزب‌الله لبنان فردا مانور جدیدی برای شبیه‌سازی آزادی نهایی فلسطین برگزار می‌کند.
به گزارش بیان ما؛  درحالی که کمتر از یک هفته از مانور نظامی حزب‌الله در جنوب لبنان می‌گذرد، رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که حزب‌الله قرار است فردا مانوری به نام «فتح‌المبین» در منطقه جبل عامل برگزار کند.

این رسانه‌ها گزارش دادند که مانور جدید حزب‌الله شبیه‌سازی آزادی بزرگ و نهایی فلسطین است.

این درحالی است که یکشنبه هفته گذشته، حزب‌الله یک مانور نظامی بی‌سابقه در حضور بیش از ۶۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی برگزار کرد. حزب‌الله در این مانور که بسیاری آن را در قالب هشدار برای رژیم صهیونیستی می‌دانند، همان‌طور که اشاره شد تنها بخش کوچکی از توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشت و از سلاح‌های متعددی همچون موشک‌های ضد تانکی که روی وسایل نقلیه سبک نصب شده بودند، راکت‌انداز‌ها با برد‌ها و اندازه‌های مختلف، خودرو‌های زرهی، پهپاد‌ها و... استفاده کرد.

این مانور همچنین شبیه‌سازی ورود به شمال فلسطین اشغالی و سیطره بر منطقه الجلیل بود که بزرگترین کابوس صهیونیست‌هاست. نیرو‌های یگان ویژه «رضوان» که محافل اسرائیلی توجه زیادی به آن دارند، در این مانور با یونیفرم‌های خالدار و درحالی که چهره‌های خود را با نقاب پوشانده بودند روی خودرو‌های زرهی نشسته و در مقابل دوربین‌های صد‌ها خبرنگار داخلی و خارجی قدرتنمایی می‌کردند. نگرانی اسرائیلی‌ها از این مانور را می‌توان در واکنش رسانه‌ها و کارشناسان این رژیم که بلافاصله اقدام به بازتاب خبر برگزاری مانور حزب‌الله کردند، به وضوح مشاهده کرد. short_url/vdcefv8zojh8zzi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcefv8zojh8zzi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین